Keturiems Zodiako ženklams angelai atvers meilės vartus: jų laukia didelė laimė

Geriausios širdies žmonėmis yra laikomi šių Zodiako ženklų atstovai

(26)

Norint su visais sutarti, padėti ir užjausti, reikia turėti gerą širdį. Apsimesti geru žmogumi nepavyks, tai turi būti charakterio savybė. Geriausios širdies žmonėmis yra laikomi šių Zodiako ženklų atstovai.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai gali būti įvairūs: geri, lengvabūdiški, apsukrūs, o kai kada pikti. Tačiau Dvyniai niekada neleis pykčiui valdyti jų emocijas ir veiksmus. Jiems yra būtina mėgautis gyvenimu, o ne liūdėti ir jausti apmaudą dėl pralaimėjimų. Dvyniai visada padrąsins ir pajuokaus, todėl su jais pabendravus aplinkiniams atlėgs širdis.

Vėžys

Taip, Vėžys gali parodyti savo įkyrumą, pesimistiškumą, tačiau į blogio pusę jis niekada nestos. Kai kada Vėžiai yra vadinami despotais, bet tai klaidinga nuomonė. Šio ženklo atstovai visada atskubės į pagalbą tam, kam jos reikia. Vėžiai visada jaučia pašnekovo vidinę būseną. Jie būtinai išklausys, patars arba suteiks konkrečią pagalbą.

Svarstyklės

Gerumas ir taikingumas - neatskiriami Svarstyklių charakterio bruožai. Dažniausiai Svarstyklės būna ramios ir santūrios, bet net įsikarščiavusios nesugeba niekam pakenkti. Šio ženklo atstovams patiktų taika visame pasaulyje. Svarstyklėms yra nesunku atleisti skriaudėjui ir pamiršti bloga. Juk jos tiki gėriu! Susidarius konfliktinėms situacijoms Svarstyklės ieško kompromiso, kuris abiems pusėms leistų pasijusti nugalėtojomis.

Žuvys

Tam tikra prasme Žuvys yra pasyvios ir neatsakingos, bet jau tikrai ne piktos. Jos - gan švelnaus būdo, pozityvios asmenybės. Žuvys sunkią minutę visada palaikys patarimu arba konkrečiais veiksmais.

Dėl savo naivumo Žuvys dažnai aklai pasitiki aplinkiniais ir tiki, kad gerų žmonių yra daugiau negu blogų. Net kai jas užgrius visokiausios problemos, Žuvys vis tiek ras ką nors pozityvaus ir už to laikysis kaip už šiaudo. Jos visada drąsina tiek save, tiek kitus. Ši savybė padeda joms lengviau išgyventi juodus gyvenimo laikotarpius.

Liūtas

Yra gana sunku Liūtą priversti ko nors nekęsti. Greičiau Liūtas parodys didžiadvasiškumą, kai iš jo tikimasi visai kitokios reakcijos. Šio ženklo atstovai mėgaujasi kiekviena savo gyvenimo sekunde ir nenori leisti laiko nepasitenkinimui.

Ekstremaliose situacijose Liūtas gali sudirgti, tačiau jis lengvai susitvarko su emocijomis ir irzulį užgniaužia. Padėdami žmonėms, Liūtai visai nesivaiko naudos. Tai tikri altruistai. Tokios elgsenos priežastis - Liūto nuomonė apie savo didybę. Kai kurie šio ženklo atstovai mano, kad be jų pagalbos daugelis su savo darbais nesusidoros

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder