Kaip pagauti sėkmę 2024-aisiais?

(2)

Pasitinkant Naujuosius, tradiciškai pasiteiravome astrologijos žinovų, ką mums žada 2024-ieji ir kaip juos sutikti, kad pagautume sėkmę už Žaliojo Medinio Drakono uodegos.

„Pagal rytiečių astrologiją, 2024 metai turėtų būti sėkmingi, mat Drakonas - tai sėkmės, galybės, išminties simbolis. Jis simbolizuoja patį gyvenimą ir gerovės augimą: turtus, darną ir ilgaamžiškumą“, - žada astrologė Violeta Liaugminienė.

Jai antrina ir astronumerologė Jolanta Jurkynienė: „Panašu, kad metai gali būti dinamiški, inovatyvūs ir kūrybiški.“

Astronumerologė priminė, kad sutinkant kalendorinius 2024-uosius metus dar bus Juodojo Vandens Triušio metai.

„Nepaisant vyraujančios pilnaties fazės, gruodžio 31 d. popietę, Mėnuliui perėjus į Mergelės ženklą, emocijos taps labiau kontroliuojamos, praktiškos, blaivios, bet priklausys nuo tvarkos ir švaros aplinkoje. Smulkmenos palydint senus metus ir pasitinkant naujuosius bus ypač svarbios. Reikšmingi pažadai, palinkėjimai, geriau nesivelti į ginčus, mažiau kritikuoti“, - kaip nusiteikti Naujųjų sutikimui, pataria J. Jurkynienė.

Sekmadienis - Saulės diena. Tai džiaugsmo, optimizmo metas. Gerų emocijų teiks bendravimas su vaikais, naminiais gyvūnais, nuoširdūs komplimentai ir malonios dovanos.

"Paskutinę 2023-iųjų metų dieną atlikite savo minčių, emocijų ir tikslų reviziją, būtinai padėkokite sau už tai, kas jums gyvenime duota. Pasidžiaukite mažais dalykais, smulkmenomis, iš kurių gimsta didingi darbai ir tobuli kūriniai.

Nusiteikite 2024-uosius metus pradėti be kaltės jausmo, atleiskite pirmiausia sau, o tuomet paleiskite nuoskaudas visiems, į kurių žodžius ar veiksmus kažkada sureagavote. Tam padėtų rožinio kvarco, obsidiano, larimaro mineralai. Naujųjų metų pradžiai puikiai tiktų papuošalai ir su ametistu, granatu, kalnų krištolu, agatu, tigro akimi", - kokie papuošalai tinkami šiai šventei, pataria astronumerologė.

Pasak jos, aprangai, interjerui, eglutės bei stalo puošimui šiemet tinkamiausios spalvos: auksinė, persikinė, mėlyna, balta, pilka.

„Vaišės tebūna įprastos, patiekalai žinomi. Virškinimo sistema gali būti itin jautri, tad ir alkoholio, jei norisi, ragauti geriau labai saikingai ar išvis vengti. Tuo labiau kad astrologiškai Saturno planetai keliaujant Žuvų ženklu 2023-2026 m. kvaišintis jau ne taip madinga, todėl populiaresni nealkoholiniai gėrimai“, - pataria J. Jurkynienė.

Žada sėkmingus metus

Pasak astrologės Violetos Liaugminienės, ateinantys metai turėtų būti sėkmingi, mat Drakonas - tai sėkmės, galybės, išminties simbolis. Jis simbolizuoja patį gyvenimą ir gerovės augimą: turtus, darną ir ilgaamžiškumą.

„Rytiečiai Drakoną laiko Dangaus energijos laidininku į Žemę. Yra manoma, kad Drakonas vienu metu gali būti trijuose pasauliuose - žemėje, vandenyje ir danguje. Todėl didelę įtaką gali daryti daugumos žmonių likimams. Tačiau labiausiai pasireiškia oro stichijoje. Tad, norint sulaukti sėkmės, šiais metais reikia išplėsti savo kontaktus, gerinti savo intelektualinį ir kultūrinį lygį, siekti išsilavinimo, mokytis užsienio kalbų“, - pataria V. Liaugminienė.

Taip pat norint šiais metais efektyviai išnaudoti savo gyvybines energijas būtų pravartu atsikratyti ir negatyvių savybių, būdingų Drakonui. Tai perdėtas veržlumas, fanatizmas. Svarbu nesusigundyti iliuziniais projektais ir nestatyti oro pilių.

Pasak V. Liaugminienės, Drakono metais pastebima demokratinių tendencijų plėtra.

Metus valdys medžio stichija, kuri atitinka pavasarį. Šių metų Drakono spalva - žalia. Medžio stichijai būdingas pakylėjimas, ramybė, lankstumas, augimas.

Drakono metų šalys - Ceilonas, Nepalas, Kenija, Kuba, Bolivija, Ispanija, Olandija.

Globojama profesinė sritis - energetika, elektros pramonė, elektronika, radijo veikla, dirbtinis intelektas.

 

Jupiterio įtaka

V. Liaugminienė atkreipia dėmesį, kad 2024 metų energetinį-emocinį foną galima suskirstyti į 2 dalis. Iki gegužės 26 d. ir po gegužės 26 d. Tai priklausys nuo Jupiterio planetos pozicijos.

"Jupiteris iki gegužės 26 d. tęs savo kelionę Jaučio ženklu. Didžioji Saulės sistemos planeta keliaus moterišku žemės ženklu, kurį valdo Venera ir egzaltuoja Mėnulis. Laimės suvokimas priklausys nuo materialių dalykų. Poreikis daugiau uždirbti, geriau gyventi, kurti namus, rūpintis šeima, auginti vaikus skatins turėti daugiau kantrybės ir darbštumo.

Jaučio ženklo tema - materiali gerovė, geras skonis, poreikis grožiui, gausa, stabilumas, stipri šeima, gera sveikata. Šis periodas skatins peržiūrėti šias temas ir, jei nesame patenkinti, numatyti, ką galime pakeisti savo gyvenime, kad būtume sėkmingi.

Turtai - tai labiau sielos būsena, kai mylite savo veiklą, save, aplinkinius, šitą pasaulį. Gausos būsena, kai jūs pasitikite savimi, vertinate save ir žinote, kad galite duoti šitam pasauliui kažką labai svarbaus ir vertingo. Pinigai yra žmogaus talento išraiška. Pinigai yra laiko matas. Svarbu suteikti vertę savo talentams ir laikui, kurį paskyrėte atlikti savo darbą", - pasakoja astrologė.

Galime tikėtis finansinės sistemos stabilizavimosi, gali sumažėti infliacijos augimo tempai.

Itin palankios planetų pozicijos nuo gegužės 8 d. iki 20 d. Jaučio ženkle Saulė, Mėnulis (tik 2 dienas bus tame steliume), Merkurijus, Jupiteris, Uranas, Selena. Tai ypatingas laikas taikai ir gerovei Žemėje.

"Balandžio 18-26 dienomis Jupiteris susijungs su Uranu ir tuo metu gali įvykti didžiulės permainos finansų srityje, vis labiau skinsis kelią skaitmeniniai pinigai. Tokia pozicija būna kartą į 84 metus.

Šis periodas itin palankus dirbantiems žemės ūkyje, vystantiems gėlių verslą, dirbantiems grožio srityje, daugelio meniškų profesijų, bankininkystės, statybos verslo atstovams, buhalteriams, finansininkams, konditeriams, virėjams, aktoriams.

Kur slypi pavojai? Gali trūkti lankstumo, per didelis užsispyrimas ir tolerancijos trūkumas gali sukelti konfliktinių situacijų. Gali padaugėti finansinių nusikaltimų, didelės sukčiavimo ir machinacijų tikimybės", - pasakoja V. Liaugminienė.

Pasak jos, nuo 26 gegužės Jupiteris pereis į Dvynio ženklą. Kosminis planetos statusas šiame ženkle silpnas, todėl, norint sėkmės, teks pasistengti, sustiprinti savo savivertę ir pradėti labiau gerbti aplinkinius.

"Svarbu bus turėti reikiamos informacijos, žinių ir gebėti ja pasinaudoti. Palanku mokytis, keliauti, plėsti savo akiratį. Itin svarbus taps autoritetas jūsų komunikacinėje aplinkoje.

Vis labiau savo vertę gali prarasti tradiciniai mokymai ir mokytojai. Sparčiai gali keistis pasaulėžiūra. Bus labiau vertinama tai, kas modernu, jaunatviška ir greitai pasiekiama.

Labai svarbu tikėti tuo, ką kalbate, ką perduodate kitiems, ko kitus mokinate.

Itin svarbu bus teisingai atsirinkti informaciją, plūstančią iš visų informacinių šaltinių: televizija, internetas, reklamos, radijas. Dar labiau sustiprės kova dėl pasaulėžiūros. Labiau pasitikėkite savimi, savo nuojauta, o ne reklama ir kitų nuomone.

Šio laikmečio sėkmės garantas - gebėjimas tinkamai atsirinkti informaciją.

Šis periodas palankus žurnalistikai, konsultantams, prekybininkams, tarpininkams, lektoriams, mokytojams, reklamos specialistams, influenceriams, dirbantiems su transportu, vairuotojams, gidams, turizmui.

Kur slypi pavojai? Reikia vengti nerūpestingumo ir paviršutiniškumo bei tikėtis, kad sėkmė ateis savaime. Reikia saugotis apgavysčių, melo, melagingų reklamų, telefoninių ir internetinių sukčių", - detales atskleidžia V. Liaugminienė.

„Norint sulaukti sėkmės šiais metais reikia išplėsti savo kontaktus, gerinti savo intelektualinį ir kultūrinį lygį, siekti išsilavinimo, mokytis užsienio kalbų“, - pataria astrologė Violeta Liaugminienė.
„Norint sulaukti sėkmės šiais metais reikia išplėsti savo kontaktus, gerinti savo intelektualinį ir kultūrinį lygį, siekti išsilavinimo, mokytis užsienio kalbų“, - pataria astrologė Violeta Liaugminienė.

Saturnas Žuvyse - kaip tai atsilieps visuomenei?

Pasak astrologės, ne ką mažiau svarbi ir Saturno padėtis - ši planeta visus metus keliaus Žuvų ženklu.

"Saturno planeta simbolizuoja mūsų vertybių sistemą, kantrybę, discipliną, susikoncentravimą, išmintį, racionalų mąstymo būdą. Tai laiko valdovas, kuris moko jį gerbti ir planuoti savo gyvenimą. Jis padeda atsisakyti visko, ko mums nebereikia.

Saturnas patenka į Neptūno ir Jupiterio namus. Griežta, viską struktūruojanti planeta patenka į mistikos, dvasingumo, paslapčių ženklą. Čia Saturnas mokys peržiūrėti savo dvasinį bagažą, ieškoti ryšio su Aukščiausiuoju tyloje ir vienumoje. Tai geras metas atrasti savo religinę, dvasinę kryptį, savo mokytojus. Geras laikas dvasiškiams, psichologams, psichoterapeutams, mistikams.

Norint turėti tvirtą dvasinį stuburą, būtina nustoti gailėtis savęs, mokytis objektyviai vertinti žmones ir įvykius, ramiai ir kantriai suvokti savo gabumus ir padarytas klaidas. Nustokime knaisiotis praeityje, o konstruktyviai įsijunkime į tikrovę ir tvirtai tikėkime ateitimi. Pasistenkime suvokti, kad žmogus gali atsikratyti nereikalingų, net kenksmingų įpročių ir užauginti geriausias savo savybes. Tie, kas nuolatos priekaištaus likimui ir nuleis rankas, rizikuoja paleisti Sėkmę iš savo rankų", - įžvalgomis dalijasi V. Liaugminienė.

Dėl tokios Saturno pozicijos gali sustiprėti polinkis į narkotikus ir alkoholį, juodąją magiją. Gali padaugėti psichologinių problemų ir psichikos ligų, apsišaukėlių sielos gyduolių.

Mėnulio įtaka

Kylantis Mėnulio mazgas Avino ženklu keliaus visus metus. Pasak V. Liaugminienės, Avinams ir tiems, kurie turi savo gimimo horoskope Kylantį Mėnulio mazgą Avine, prasidės naujas augimo periodas.

"Tai metas, kada galima atrasti naujas vystymosi kryptis. Šiuo laikotarpiu reikia būti atsivėrus naujoms žinioms, naujoms galimybėms. Tai metas, kada įvykiai yra modeliuojami 18,5 m. į priekį.

Besileidžiantis Mėnulio mazgas tuo laiku bus Svarstyklėse, vystymasis bus kiek apribotas. Tai yra metas pataisyti karmines klaidas; stabtelėti, peržiūrėti, ar tai, ką turite sukūrę savo gyvenime, jus tenkina. Šiuo metu bus žymiai svarbiau jūsų pačių ryžtas, gebėjimas priimti sprendimus, valia, o ne aplinkinių nuomonė", - paaiškina V. Liaugminienė.

Juodasis Mėnulis keliaus Mergelės ženklu iki birželio 30 d.

"Tokiu metu protas tampa itin kritiškas, savo ir ypač kitų trūkumai matosi kaip per padidinamąjį stiklą. Todėl stenkitės susilaikyti nuo perteklinės kritikos.

Sunkesnis periodas karjeristams, biurokratams, kurie dėl geresnių pareigų, posto gali paminti savo vertybes, parduoti sielą velniui. Gali būti manipuliuojama mokslu, informacija. Informacija, protas, mokslas gali būti pastatyti aukščiau žmogiškumo. Sunkus metas perfekcionistams. Gali varginti perdėtas atsakomybės jausmas, baimė susirgti. Beje, šituo periodu yra pavojus patekti pas nekvalifikuotus gydytojus. Na, o medikams yra pavojus sulaužyti Hipokrato priesaiką.

Šiuo metu reikia ypač laikytis duotų pažadų ir įsipareigojimų. Jei anksčiau esate kažką apgavęs, išsisukęs nuo savo pareigų, galite sulaukti įvairiausių patikrinimų, inspekcijų, žemiško ir dangiško audito. Gali padaugėti infekcijų ir apsinuodijimų", - dėsto astrologė.

Lilit demonas labiau gundys: mokslininkus, medicinos darbuotojus, buhalterius ir farmacininkus.

"Kai Juodasis Mėnulis keliauja Mergelės ženklu, norėdami nejausti jo poveikio, daugiau dėmesio skirkite gerumo, dvasingumo paieškoms.

Šis metas sudėtingesnis Mergelės ženklo žmonėms ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis yra Mergelėje", - sako V. Liaugminienė.

Nuo birželio 30 d. Juodasis Mėnulis pereis į Svarstyklių ženklą. Tai patikrinimas, kiek mumyse yra egoizmo, teisingumo, kaip mes elgiamės su savo gyvenimo ir darbo partneriais.

„Juodasis Mėnulis šitame ženkle gundo “kaldrą tempti„ į save, save matyti geresnį, o kitus blogesnius. Gali padaugėti skyrybų ir teisminių procesų. Gali trūkti pasitikėjimo savimi, pervertinama visuomenės nuomonė, todėl svarbu šituo periodu sustiprinti savo asmeninę ašį, mokytis remtis į save“, - paaiškina astrologė.

Šiuo periodu Lilit demonas labiau gundys: teisininkus, juristus, advokatus, diplomatus, visuomenės veikėjus, influencerius.

Šis metas sudėtingesnis Svarstyklių ženklo žmonėms ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis yra Svarstyklėse.

Baltasis Mėnulis

Baltasis Mėnulis (Selena) Jaučio ženklu keliaus iki birželio 16 d. Selena globos taikius, ramius, darbščius žmones. Selena globos Jaučio ženklo atstovus ir tuos, kurie gimimo horoskope turi tokią poziciją.

Nuo birželio 16 d. Selena pereis į Dvynio ženklų. Tai periodas, kuomet galime tikėtis gauti švarias, sakralias žinias, padėsiančias evoliucionuoti. Selena globos teisingą informaciją, giminystės santykius. Selena globos Dvynio ženklo atstovus ir tuos, kurie gimimo horoskope turi tokią poziciją.

Užtemimai

Sudėtingesni periodai mūsų laukia per užtemimus, kurių metu reikalingas didesnis budrumas, sąmoningumas nei įprastai. Šiuo metu pasaugokite save ir savo artimuosius.

2024 metų užtemimų periodai:

Mėnulio užtemimas - kovo 25 d.;

visiškas Saulės užtemimas - balandžio 8 d.;

dalinis Mėnulio užtemimas - rugsėjo 18 d.

Vienas iš sunkiausių žiedinių Saulės užtemimų įvyks spalio 2 d.

„Smulkmenos palydint senus metus ir pasitinkant naujus bus ypač svarbios. Reikšmingi pažadai, palinkėjimai, geriau nesivelti į ginčus, mažiau kritikuoti“, - sako astronumerologė Jolanta Jurkynienė.
„Smulkmenos palydint senus metus ir pasitinkant naujus bus ypač svarbios. Reikšmingi pažadai, palinkėjimai, geriau nesivelti į ginčus, mažiau kritikuoti“, - sako astronumerologė Jolanta Jurkynienė.

Ką žada žvaigždės?

J. Jurkynienė primena, kad pagal lietuvių protėvių, senovės baltų, tikėjimą, naujieji astronominiai metai prasidės kartu su pavasario lygiadieniu, kovo 20-ąją dieną, 5.06 val., Saulei perėjus į Avino ženklą. Metus ims globoti Gulbės totemas, Saulės planeta.

„Žmogus, gimęs Gulbės metais (1960, 1992, 2024), - patikimas, idealistas, prieraišus. Tad metai bus palankūs puoselėjantiems dvasines vertybes, neprarandantiems vilties, ištikimiems ir sąžiningiems. Saulės planeta gimusius kas 7-eri metai, pvz., 2017, 2010, 2003 ir pan., apdovanojo kūrybiškumu, optimizmu bei atkaklumu. Taigi, ir 2024 metais į pasaulį ateis išskirtinės, altruistiškos bei drąsios asmenybės, turinčios stiprią intuiciją“, - teigia astronumerologė.

Pasak jos, 2024-ieji - pasirinkimų ir prisitaikymo metai. Seksis kūrybingoms, smalsioms, intelektualioms, sumanioms, komunikabilioms asmenybėms.

Metų vertybės ir tikslai - empatija, atjauta, kantrybė, orumas, sąžiningumas, teisingumas, drąsa, ryžtas, dosnumas, tarnystė.

"Svarbu lavinti protą, sąmoningai naudotis kalba bei žodžiu, siekiant naudos bei populiarumo. Nepasiduoti norui pakritikuoti, ginčytis ar teisti kitus, geriau susitelkti ties asmeniniu augimu, intuicijos stiprinimu per tvaresnį požiūrį ir ryšį į aplinką, gamtą, savo kasdienę būtį, per proto, minčių nuraminimą, pasitelkus meditacijas, kvėpavimo praktikas.

Profesinėje srityje vertėtų neprisirišti prie komforto zonos, nesibaiminti pokyčių, o būti atviriems pasiūlymams, atidiems savo vidiniam balsui, kilusioms idėjoms. Drąsiai pasitikite naujas galimybes, ryžtingai priimkite iššūkius! Būkite savo gyvenimo Kūrėjais!" - skatina J. Jurkynienė.

Pasak jos, 2024-ieji bus palankūs meilei ir šeimai, nors gali nutrūkti ne viena ankstesniais metais sudaryta santuoka.

"Sudėtingiausi, atidumo reikalaujantys metų periodai bus užtemimų metas nuo kovo 25 d iki balandžio 8 d. ir nuo rugsėjo 18 d. iki spalio 2 d. Visas balandis, rugpjūtis, metų pabaiga gali kelti daugiau nerimo bei streso, užtat gegužė, birželis, liepa - patys produktyviausi mėnesiai.

Kiekvienas turime viduje Drakoną! Geras jis ar blogas - pasirinkimo reikalas. Kuo maitinate, tokį ir pažadinate. Pažinę savo dvasinę esatį - atrasite ir pažadinsite Drakoną! Tebūna jis optimistiškas, kūrybiškas, laisvas savo sąmone ir įkvepiantis kitus", - linki J. Jurkynienė.

Kokie metai laukia numerologijos požiūriu?

Numerologinis metų skaičius - 8. Tai galios, vidinės stiprybės, gausos simbolis, siejamas su rimta ir disciplinuota Saturno planeta.

"2024-ieji - lyderystės bei įtakos metai, palankūs siekti tikslų, rezultatų, būti darbštiems ir atkakliems, ypač materialioje srityje. Iškils naujų įtakingų lyderių visuomenėje. Naujiems planams bei projektams kurti geriausi mėnesiai - vasaris, lapkritis. Perspektyvu aktyviai plėsti savo domėjimosi, veiklos ratą, saikingai ir protingai rizikuoti, investuoti, spręsti įvairaus pobūdžio problemas, ypač balandį, rugsėjį.

Gerumui, atjautai rodyti, teikti pagalbą kitiems, paleisti visa, kas nebetarnauja, tvarkytis palankiausia sausį, spalį. Paprastai tokiais metais neužmezgami nauji meilės ryšiai, iš dalies todėl, kad dėmesys yra sutelktas į darbą, pareigas, atsakomybę, atlygį.

Išmintis turi būti Jūsų kelrodė žvaigždė. Nepasiduokite galimoms manipuliacijoms, provokacijoms, godumui, norui teisti kitus. Išlikite empatiški, supratingi, ieškokite balanso tarp dvasingumo ir materialumo", - paaiškina J. Jurkynienė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder