Kurie Zodiako ženklai rugsėjį gali tikėtis didelės sėkmės, o kurie turėtų pasisaugoti

(2)

Astrologas Vladas Rossas interviu papasakojo, kurie Zodiako ženklai rugsėjį gali netikėtai praturtėti ar sutikti savo meilę, o kam gresia nemalonumai, ar eismo nelaimės.

Vladai, papasakokite, kokią padėtį planetos užims rugsėjį ir ką tai mums atneš?

Rugsėjį tęsiasi praėjusį mėnesį prasidėjęs retrogradinių planetų periodas. O svarbiausia, kad Merkurijus iki 15 d. bus retrogradinis, o tai reiškia, kad visi reikalai sulėtės, įvyks tam tikros santykių ir apskritai požiūrio į gyvenimą revizijos.

Iki šios dienos geriau nieko nepasirašinėti. 

Be to, nuo rugsėjo 1 iki 7 d. Jupiteris, socialinė planeta, bus retrogradinis. Todėl viskas, kas susiję su tarptautiniais santykiais, bus pristabdyta.

Jokių susitarimų ir taikos tikėtis nereikėtų.

20-ąją mėnesio dieną planetos įgaus tiesmukumo, įskaitant Venerą, meilės planetą, kuri išeis iš retrogradinio judėjimo. Šiuo metu galima sėkmingai susituokti arba ištekėti.

O daugiau ar mažiau supratimo bus iki rugsėjo 20 d., kai bus derliaus pilnatis. Žmonės apžvelgs padėtį. Gali nutikti kas nors netikėto. 

Kalbant apie darbą, veiklą, naujas sutartis, geriausia tai daryti po rugsėjo 20 d., tada jums seksis. 

Įvardykite šio mėnesio laiminguosius.

Rugsėjį didelės sėkmės laukia tik trys Zodiako ženklai. Pirmoje vietoje statyčiau Mergelę. Šis Zodiako ženklas yra tikrasis šio mėnesio laimingasis ženklas, ypač antroje pusėje, kai Merkurijus nustos būti retrogradinis.

Jų laukia palankus aspektas su Uranu - naujovės, pokyčiai, nauji planai, sąveika su visuomene, verslumo ugdymas, didelė sėkmė finansine prasme.

Ožiaragiams laikotarpis bus gana palankus, ypač kai kalbama apie ilgas keliones ir keliones. Jie gali ilsėtis, įgyti aukštąjį išsilavinimą, laikyti egzaminus. 

Jaučiai užbaigia pirmąjį trejetuką. Jupiteris vis dar keliaus per jų zodiako ženklą. Nepaisant to, kad bus kvadratas su jų planeta Venera, jis suteiks jiems emocijų, meilės istorijų, laimės ir sėkmės pliūpsnį.

Kas laukia visuotinio likimo posūkio?

Šauliams gali pasikeisti pasaulėžiūra. Jie turės visas galimybes tai padaryti. Taip pat norėčiau paminėti Mergelę. Jos irgi gali viską radikaliai pakeisti teigiama linkme.

Organizatorių nuotr.

Mergelė - laimingas rugsėjo mėnesio žmogus 

O kam rugsėjį nesiseks?

Svarstyklės patirs katastrofišką situaciją, nes Marsas turės joms pražūtingą poveikį. Jų laukia teismai, ginčai, procesai, partnerių santykių griūtis, likimo smūgiai, eismo nelaimės, avarijos.

Avinams situacija nebus palanki. Gali kilti sunkumų šeimoje, jie gali susiginčyti su giminaičiais, pateikti skyrybų dokumentus. Neatmetama apgaulė santykiuose. Taip pat gali grėsti karas ir atviri susirėmimai.

Na, o Vėžiams rugsėjis bus sudėtingas. Ypač tai susiję su jų gyvenamąja vieta. Blogų situacijų gali būti su kaimynais, giminaičiais. Viskas bus blogai su nekilnojamojo turto pirkimu. Jie gali būti apgauti.

Kokie Zodiako ženklai netrukus gali pasistūmėti karjeros laiptais, o kas laukia rudenį?

Karjeroje labai seksis tik Mergelėms, tačiau Žuvų laukia sunkumai darbe. Jos gali turėti problemų su kolegomis, iki pat atleidimo iš darbo. Taip pat gresia nelaimingi atsitikimai kelyje.

Ar galite įvardyti ženklus, kuriems rugsėjį seksis su pinigais?

Jautis gali netikėtai praturtėti. Jiems seksis, fortūna visą mėnesį bus jų pusėje. 

Be to, Venera vis dar yra Liūto ženkle, todėl jiems šiuo atžvilgiu taip pat gali sektis. 

Kas gali įsigyti didelį pirkinį - pavyzdžiui, automobilį ar nekilnojamąjį turtą?

Vandeniai gali įsigyti įvairių akcijų, obligacijų, ateities sandorių, bitkoinų. Dvyniai gali rizikuoti ir jiems gali netikėtai pasisekti. Tas pats pasakytina ir apie Mergeles. Jos irgi gali rizikuoti ir atsidurti damose.

O kas turėtų mokytis finansinio raštingumo, kad neliktų be cento?

Pirmiausia tai Vėžiai. Jie gali būti "užplaukti" ant didelės pinigų sumos seklumų.

Nuo to neapsaugoti ir Skorpionai. Jie turi būti labai atsargūs, nes rugsėjis yra tas mėnuo, kai pati gamta nori juos "bausti" už išlaidumą. 

Organizatorių nuotr.

Astrologas Vladas Rossas / "YouTube" ekrano nuotrauka

Vladai, kurie ženklai turėtų skirti ypatingą dėmesį sveikatai?

Žuvims, kaip jau minėjau, gresia nelaimingi atsitikimai kelyje ir avarijos. Svarstyklių sveikata nėra tokia paprasta. Skorpionai gali netikėtai atsidurti ligoninėje. Ir Liūtai. Jiems gali nutikti nelaimingų atsitikimų kelionėse. 

Pakalbėkime daugiau apie meilę. Šiuo atžvilgiu, kam netrukus pasiseks?

Venera pereis į tiesioginę kryptį ir atneš romanus, naujus meilės nuotykius ir laimę, ypač kelionėse, Liūtams. Tačiau jie turėtų būti atsargūs vairuodami.

Taip pat seksis Vandeniams ir Avinams. Jiems atsiveria perspektyvos, naujos galimybės įgyvendinti tai, ką yra suplanavę. Jie gali sutikti savo didžiąją meilę. O Ožiaragiai turės stipriausią seksualinę energiją. 

Tačiau Svarstyklėms ir Avinams nesiseks meilės plane. Visą mėnesį jų laukia santykių aiškinimasis, ginčai, kliūtys kelyje į laimingus santykius.

Kokios dienos palankios kelionėms, o kokios ne?

Poilsiui, ar sanatorijoms palankios rugsėjo 8-10 d., 21, 27, 28 d. Jei norite vykti į kalnus sėkmingiausios dienos yra rugsėjo 23-24 d. 

21, 25, 26 dienos bus palankios įvairioms konferencijoms ir mokymams. Verslo keliones ir komercinius susitikimus geriau planuoti rugsėjo 23 ir 24 dienomis. 

Tačiau rugsėjo 1-7 d., 13-20 d., 22 ir 25 d. geriau susilaikyti nuo bet kokių kelionių, nes jos bus nepalankios.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder