Kuriems iš Zodiako ženklų seksis šį savaitgalį - gruodžio 2-3 dienomis

Šį savaitgalį, jei ir įmanoma atsipalaiduoti, tai tik fragmentiškai, poilsį kaitaliojant su aktyvesne veikla, taip pat ir profesine. 

Šeštadienio ir sekmadienio, tenkančių gruodžio 2 ir 3 dienoms, energija yra galinga ir kūrybinga, kai reikia ne galvoti, o veikti, neleidžiant abejoti savo jėgomis ir veiksmų teisingumu.

Tokiomis dienomis žmogus gali atlikti bet kokias revoliucines permainas, susijusias su visomis gyvenimo ir veiklos sritimis.

Tokį laiką gaila skirti poilsiui: tokių palankių aplinkybių profesiniams projektams pradėti teks palaukti mėnesį.

Taigi nepraleiskite laimingo šanso, o pailsėti galėsite vėliau.

Vis dėlto, jei visai negalite be jo apsieiti, reikėtų kuo aktyvesnio - žiemos sporto, žygių, bėgimo ar bent greito ėjimo - tai leis jums išeikvoti energiją.

Kam pasiseks šiuo metu?

Avinas 

Avinai gali vykti į komandiruotes - visi jų užsibrėžti tikslai bus įgyvendinti iki galo.

Galite vesti dalykines derybas - partneriai, nuo kurių sutikimo priklauso svarbus - taip pat ir finansiniu požiūriu - verslas, bus linkę daryti nuolaidas, o tai reiškia, kad artimiausiu metu bendra verslo įmonė atneš pelno.

Taip pat bus galima suderinti malonų dalyką su naudingu: aplankykite vietines lankytinas vietas. 

Mergelė 

Šią dieną suplanuoti susitikimai, nepriklausomai nuo to, ar jie bus profesinio, draugiško, ar asmeninio pobūdžio, bus nepaprastai sėkmingi.

Vienais atvejais pavyks susitarti dėl svarbių dalykinių reikalų, o kitais - su malonumu pabendrausite su žmogumi, kuris į dalykus žiūri taip pat, kaip ir jūs, arba, priešingai, turi savo - labai įdomų - požiūrį. 

Šaulys 

Šauliai - ypač tie, kurie pamiršo pagalvoti apie savo asmeninį gyvenimą, - supras, kad jie skuba, nes šioje gyvenimo srityje jų laukia malonūs įvykiai.

Kiekvienas šio ženklo atstovas vystysis savaip: kažkas sutiks žmogų, kuris pagal visus požymius yra jo sielos draugas, o kažkas, priešingai, sutiks žmogų, kurį kadaise mylėjo ir, nepaisant prabėgusių metų, nesugebėjo pamiršti.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder