Ne šie keturi: kas netinka Svarstyklių horoskopui

Sužinokite, kas turėtų rinktis šios stichijos žmogų kaip partnerį ir kam geriau jo atsisakyti.

Manoma, kad Svarstyklės yra Zodiako ženklas, gebantis subalansuoti net sudėtingiausias situacijas ir žmones. Tai gimęs diplomatas, gebantis rasti požiūrį net į pačius sudėtingiausius pašnekovus. Tačiau tai nereiškia, kad su absoliučiai visais partneriais Svarstyklės turės idealius santykius.

Kam tinka ir kam netinka Svarstyklės - suderinamumas pagal zodiako ženklą

Ezoterikai sako, kad Svarstyklės yra tikri estetai ir visų gražių dalykų žinovai. Jos lengvai prisitaiko prie bet kokios situacijos, taip pat stengiasi išvengti rutinos, todėl visada ieško naujų patirčių ir nuotykių.

Pažiūrėkime, ką jie turėtų rinktis į porą ir nuo ko geriau atsisakyti:

Avinas ir Svarstyklės - suderinamumas vidutinis, nes oro ženklas gali neatsilikti nuo ugnies ženklo. Svarstyklėms teks gerokai pasistengti, kad visada dalytųsi Avinų idėjomis ir planais.

Jautis ir Svarstyklės - suderinamumas vidutinis, teks aukotis ir eiti į kompromisus. Jautis Svarstyklėms per daug monotoniškas ir nuspėjamas, todėl jei norite kurti tokius santykius, turite įtraukti fantazijos.

Dvyniai ir Svarstyklės - suderinamumas aukštas, tačiau vargu ar sąjunga bus ilgalaikė, nes Dvyniams visas gyvenimas yra drama, o Svarstyklėms sunku gyventi tokioje emocinėje įtampoje.

Vėžys ir Svarstyklės - suderinamumas žemas, nes Svarstyklėms reikia nuolatinių pokyčių (Vėžys negali taip gyventi).

Vėžys yra namisėda, o Svarstyklės nori keliauti. Nepaisant to, oro ženklui vis tiek reikia tokio "stabilizatoriaus".

Liūtas ir Svarstyklės - suderinamumas didelis, tačiau reikia atsargiai elgtis su išlaidomis (abu partneriai gali būti vadinami išlaidūnais). Liūto ir Svarstyklių energijos pakanka bet kokiems tikslams pasiekti.

Mergelė ir Svarstyklės - suderinamumas yra vidutinis - tarp partnerių yra tikrai stiprių jausmų. Mylinčios širdys plaks išvien ir galvos vienas apie kitą, o ne apie aplinkines problemas, tačiau dėl to rizikuoja išsiskirti, kai tik sužinos apie kasdienybės rutiną.

Svarstyklės ir Svarstyklės - suderinamumas žemas, nepaisant ženklų panašumo. Visos poros emocijos, išskyrus meilę, bus su dvigubu smūgiu - ir liūdesys, ir nusivylimai, ir nuobodulys. Tokio spaudimo nei vienas iš partnerių neatlaikys.

Svarstyklės ir Skorpionas - suderinamumas aukštas, tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad per visus santykius valdingas Skorpionas nuolat bandys perimti Svarstyklių kontrolę ir sutrikdyti jų vidinę pusiausvyrą.

Šaulys ir Svarstyklės - suderinamumas aukštas, nes šią sąjungą tarsi palaimino pats Dievas. Šiems dviem bus labai jauku kartu, jie tikrai sugebės rasti bendrą kalbą ir dėl visko susitarti.

Ožiaragis ir Svarstyklės - suderinamumas žemas, nes Ožiaragis gali būti susižavėjęs Svarstyklėmis, kol nepradės gyventi su tokiu partneriu. Tinginystė, melancholija ir nesusivokimas bus rimta bendro gyvenimo problema.

Vandenis ir Svarstyklės - suderinamumas aukštas, jei nenorite nieko rimto. Aistra, įsipareigojimų ir "taisyklių" nebuvimas - visa tai patiks abiem partneriams. Vienintelis dalykas, galintis sugriauti sąjungą, - bet kokie Svarstyklių ar Vandenio blogi įpročiai ir priklausomybės.

Svarstyklės ir Žuvys - suderinamumas žemas, nes tokie santykiai gali būti labai trumpalaikiai. Netgi oro stichijai Svarstyklėms Žuvų svajingumas yra "per daug". Trumpam ir maloniam romanui užteks, bet jei norite kurti ateitį - rinkitės ką nors geresnio.

Iš šio sąrašo aišku, kad Zodiako ženklas Svarstyklės galės kurti ilgus ir laimingus santykius su Dvyniais, Liūtu, Skorpionu, Šauliu ir Vandeniu. Jei nenorite pulti į depresiją ir nusivilti gyvenimu, nepradėkite santykių su Žuvimis, Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder