Sįkmį

Savaitgalio horoskopas: Ko tikėtis Zodiako ženklams 2024 metų gegužės 25-26 dienomis

Šis savaitgalis gali būti puikus metas atsipalaiduoti, linksmintis ir užsiimti mėgstama veikla. Tai puikus metas pasimėgauti gamtos grožiu ir pasikrauti energijos ateinančiai savaitei.

18-ąją Mėnulio dieną, kuri truks dvi kalendorines dienas, atsitiktinai nieko neįvyks. 

Palankus metas analizuoti situaciją profesiniame - arba asmeniniame - gyvenime: paaiškės įvykių priežastiniai ryšiai, kurie iki šiol buvo neaiškūs ir painūs.

Taip pat būtina prisiminti, kad tokiomis dienomis bumerangu grįžta ir blogi, ir geri poelgiai, todėl jie aiškiai parodys, kokiu keliu - teisingu ar neteisingu - eina žmogus.

Avinas 

Geriau nereaguoti į galimą aplinkinių agresiją, bet jei negalite, palinkėkite jiems gero - tai dažniausiai geriausias būdas susidoroti su toksiškais žmonėmis. 

Jautis 

Iškalbingumas ir pasitikėjimas savimi šiuo metu leis jums įtikinti savo teisumu net pačius nesutaikomiausius oponentus - pasinaudokite šiomis savybėmis, kad su jais susitartumėte. 

Dvyniai 

Spręsdami svarbų gyvenimo klausimą, neklausykite kitų žmonių patarimų - niekas geriau už jus nesupras situacijos, todėl pasitikėkite tik savo vidiniu balsu. 

Vėžys 

Neklausykite „geradarių“, norinčių atkalbėti jus nuo ko nors svarbaus: patikėję jais, galite praleisti retą progą pasiekti rimtos sėkmės gyvenime. 

Liūtas 

Retai abejojate savimi ir savo sugebėjimais, tačiau šiuo metu žvaigždės suteiks galimybę pažvelgti į save iš šalies - rezultatas vargu ar jus nudžiugins, todėl turėtumėte pagalvoti, kaip ištaisyti padėtį. 

Mergelė 

Atkreipkite dėmesį į trūkumus, kurie jus erzina kituose žmonėse - greičiausiai jie būdingi ir jums patiems, tačiau kažkodėl nenorite to pripažinti net sau. 

Svarstyklės 

Kad ir ką darytumėte šį savaitgalį, atminkite: jūsų veiksmai neturėtų būti spontaniški, tik kruopščiai apgalvoję ir apskaičiavę kiekvieną žingsnį galėsite pasiekti laukiamos sėkmės. 

Skorpionas 

Neįsileiskite neigiamų ketinimų ne tik savo veiksmuose, bet ir mintyse: blogis neabejotinai sugrįš bumerangu, ir tai įvyks tuo metu, kai mažiausiai to tikėsitės. 

Šaulys 

Žvaigždės rekomenduoja atkreipti dėmesį į ženklus, kuriuos jums siųs Visata - jų tikslas - paruošti jus svarbiam įvykiui, kuris įvyks jūsų gyvenime. 

Ožiaragis 

Santykiai su mylimu žmogumi, su kuriuo prieš kurį laiką išsiskyrėte dėl kivirčo, pagerės, tačiau dėl to reikės pasistengti - bent jau pripažinti, kad klydote. 

Vandenis 

Nuo darbo - net jei jis susijęs su namų ruoša - šiomis dienomis geriau atsisakyti, ypač antroje dienos pusėje - šis laikas palankus poilsiui ir atsigavimui. 

Žuvys 

Ypatingą dėmesį turėtumėte skirti savo sveikatai: laimei, rimtų problemų nenumatoma, tačiau pravartu pagalvoti apie tinkamą mitybą ir protingą sportą.

Ekrano nuotr.
 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder