Zodiako ženklai

Seksualinės "keistenybės" ir "supergalios": du Zodiako ženklai, turintys ryškių tamsių bruožų

(1)

Horoskopas Mergelėms (žemės stichija) labai įdomus - pasak astrologų, ryškiausias neįvertintas šio Zodiako ženklo atstovų bruožas slypi intymioje gyvenimo srityje.

Mergelės yra linkusios į seksualinius nukrypimus, intymioji sritis yra viena iš tų, kuriose jų elgesys gali būti stebėtinai elastingas, rašoma "New York Post" straipsnyje. "

Mergelės suvokiamos kaip susikausčiusios, apsukrios prietrankos, kurių akyse žybsi smerkiantis žvilgsnis...

Vis dėlto Mergelė yra nepastovus žemės ženklas, kuris nesulaukia deramo įvertinimo už savo gebėjimą tobulėti, prisitaikyti, išlaikyti saiką ar parodyti išradingumą krizinėse situacijose", - rašoma straipsnyje.

Be to, Mergelė yra Zodiako ženklas, kuris, jums leidus, gali jums suorganizuoti neprilygstamą džiaugsmą.

"Jei ne, tai bus jūsų nuostolis ir jų pyktis. Mergelės taip pat yra labai seksualiai nukrypstančios, o kūniški santykiai yra ta sritis, kurioje jų standartai ir elgesys yra šokiruojančiai lankstūs", - pabrėžiama straipsnyje.

Žuvys taip pat pasižymi ryškia nepakankamai įvertinta savybe.

Žuvų zodiako ženklas (vandens stichija) apdovanotas gebėjimu intuityviai jausti ir numatyti kitų žmonių poreikius, o tai suteikia jiems pranašumo ir yra stiprybė, kuria galima lengvai pasinaudoti siekiant įgyti tam tikrą pranašumą.

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms puikiai sekasi manipuliuoti žmonėmis, jie gali priversti žmogų išpildyti savo norą ir įtikinti, kad tai visą laiką buvo jų idėja.

Astrologinėje prognozėje Žuvims sakoma, kad reikia būti dėmesingiems aplinkinių poreikiams, taip pat neignoruoti vidinio balso užuominų.

Mergelės ir Žuvys - datos

Mergelėmis vadinami žmonės, gimę nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 22 d.

Žuvimis vadinami tie, kurie savo gimtadienius švenčia nuo vasario 19 d. iki kovo 20 d.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder