Tai skaičius, kuris atneš sėkmę ir pinigus į jūsų gyvenimą

Tai yra tikroji „magija"! Tai skaičius, kuris atneš sėkmę ir pinigus į jūsų gyvenimą

(2)

Ar kada nors pagalvojote, kad skaičius gali valdyti jūsų gyvenimą? Kalbame ne apie loterijos numerius, o apie ypatingą skaičių, atitinkantį jūsų Zodiako ženklą.
Pasirodo, kiekvienas ženklas turi savo laimingąjį skaičių, kuris gali atnešti meilę, sėkmę ir net turtus. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau!
 

Liūtas - skaičius 1

Visiems ambicingiems Liūtams skaičius 1 yra sėkmės magnetas. Jis simbolizuoja naują pradžią, pasitikėjimą savimi ir vadovavimo gebėjimus.

Kas nenorėtų būti skaičiumi 1? Skaičius 1 įkūnija energiją, valią, autoritetą, dominavimą ir ambicijas, simbolizuoja sėkmės troškimą, savęs įtvirtinimą, kūrybiškumą ir lyderystę. Skaičių 1 valdo Saulė, o tai didina jo galią ir įtaką.

Vėžys yra skaičius 2

Skaičius 2 puikiai tinka visiems Vėžiams, kurie siekia meilės, harmonijos ir saugumo. O jei dar pridėsite skaičių 7, gausite puikų sėkmės derinį.

Skaičius 2 simbolizuoja pasąmonės jėgos, paklusnumo, diplomatijos ir gerumo energiją. Jis simbolizuoja bendravimo, meilės ir santuokos troškimą. Skaičių 2 valdo Mėnulis, o tai padidina jo galią.

Avinas ir Skorpionas - skaičius 3

Avinai ir Skorpionai neturės jokių problemų, jei šalia jų bus laimingas skaičius 3. Jis simbolizuoja praeitį, dabartį ir ateitį, reiškia trejybę (tėvą, sūnų ir dvasią), pranašauja augimą, sėkmę, laimę, džiaugsmą ir vaisingumą.

Avinai ir Skorpionai pasižymi itin stipriais kūrybiniais gebėjimais. Skaičių 3 valdo Jupiteris, kuris padidina jo galią.

Mergelės ir Dvyniai yra skaičius 4

Smalsumas ir intelektas yra pagrindinės Mergelės ir Dvynių savybės. Skaičius 4 įkūnija darbštumo, tobulėjimo, organizuotumo, stabilumo, praktiškumo, tobulumo ir sistemingumo energiją. Skaičių 4 valdo Uranas, kuris padidina jo galią.

Šaulys yra skaičius 5

Nuotykių ieškantys Šauliai ras sąjungininką skaičiuje 5. Jis susijęs su pokyčiais ir dinamika. Šio skaičiaus valdomi žmonės yra labai aktyvūs, nori būti kitokie ir laisvi.

Skaičius 5 siejamas su Merkurijumi, kuris didina jo galią.
Svarstyklės ir Jautis - skaičius 6

Svarstyklės ir Jaučiai, mėgstantys grožį ir meną, ras harmoniją su skaičiumi 6. Jis įkūnija šeimos svarbą. Tokie žmonės yra sąžiningi, dosnūs, mylintys ir lankstūs. Skaičius 6 valdo emocijas, meilę, seksualumą ir meną, jis siejamas su Venera.

Ožiaragis yra skaičius 7

Ožiaragių atkaklumą ir užsispyrimą atspindi skaičius 7, kuris jiems suteikia dvasingumo ir išminties. Skaičius septyni yra magiškas, jis atstovauja astrologijai, numerologijai, okultizmui, spalvoms ir muzikai. Šio skaičiaus vedami žmonės pasižymi gera intuicija, yra paslaptingi ir protingi, susiję su Neptūnu.

Vandenis yra skaičius 8

Vandeniai, išskirtiniai ir talentingi, savo laimę ir sėkmę atras skaičiuje 8. Jis simbolizuoja melancholiją, kuri veda į sėkmę, bet nebūtinai į laimę. Apverstas aštuonetas yra begalybės simbolis. Jis išreiškia džiaugsmą, laimę ir darbą. Tokie žmonės turi stiprų galios jausmą. Skaičių 8 valdo Saturnas.

Žuvys yra skaičius 9

Žuvų intuiciją, dvasingumą ir kūrybiškumą atspindi skaičius 9, kuris juos veda per gyvenimą. Jis apima visus ankstesnius skaičius. Jei skaičius vienas reiškia pradžią, tai skaičius devyni reiškia pabaigą. Šis skaičius atspindi dvasingumo energiją. Šio skaičiaus valdomi žmonės nepaprastai domisi žmonija, susijusia su Marsu.

Parengta pagal užsienio spaudą

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder