Taro horoskopas balandžio 20 d.: pasiūlymas Jaučiui, rizika Vėžiui

(1)

Diena bus kupina malonių įvykių.

Avinas

Atrasite naują jėgų šaltinį ir pajusite harmoniją. Diagramos pataria daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir maksimaliai įgyvendinti savo svajones. Šiandien tam palanki diena.

Jautis

Jūsų laukia pasiūlymas, kurio bus sunku atsisakyti. Tačiau neskubėkite ir apgalvokite kiekvieną žingsnį. Taip išvengsite klaidų ir pasieksite teigiamą rezultatą.

Dvyniai

Sutelkite dėmesį į savo sveikatą. Jei seniai nepailsėjote ir nepatikrinote savo organizmo, padarykite tai. Kortos rekomenduoja suplanuoti laiką, per kurį galėtumėte atgauti jėgas ir pasimėgauti savaitgaliu.

Vėžys

Turėsite rizikuoti, kad žengtumėte svarbų žingsnį į priekį. Tačiau neturėtumėte bijoti, nes jūsų laukia geresnė ateitis. Jūsų drąsą įvertins aplinkiniai.

Liūtas

Galite pastebėti aplink jus esančias klastas ir intrigas. Galbūt kai kurie jūsų draugai pasakoja gandus, kurie neigiamai veikia jūsų reputaciją. Kortos pataria apie tai atvirai pasikalbėti su įžeidėjais ir įtvirtinti savo ribas.

Mergelė

Pabandykite imtis veiklos, į kurią iki šiol negalėjote numoti ranka. Galite imtis giminaičių kompanijos. Šis reikalas jus suartins ir paliks malonių prisiminimų.

Svarstyklės

Galite susidurti su sunkumais, kurie paveiks jūsų emocinę pusiausvyrą. Nereikėtų nuolat visko traukti ant savęs ir nervintis. Kortos rekomenduoja kreiptis į tuos, kurie gali jums padėti.

Skorpionas

Skorpionai turi įveikti savo baimes ir abejones, kad galėtų įgyvendinti savo planus. Sėkmė bus jūsų pusėje, todėl drąsiai eikite pasitikti kliūčių. Labai greitai tapsite daug stipresni.

Šaulys

Būkite atsargūs, ką sakote, nes jūsų žodžiai gali būti neteisingai suprasti. Dėl to galimas konfliktas su kitais. Kortos pataria apriboti bendravimo ratą.

Ožiaragis

Atkreipkite dėmesį į savo stipriąsias puses ir pradėkite jomis naudotis. Tikėjimas savimi daro stebuklus, todėl nesuteikite galimybės kritikai jį sugriauti. Jums neabejotinai pavyks.

Vandenis

Atleiskite praeities problemas. Būtent jos trukdo tau judėti į priekį ir ką nors keisti savo gyvenime. Nepamirškite, kad tai tik patirtis, kurią turėjote, todėl turite ryžtingai judėti pirmyn.

Žuvys

Nevenkite atvirų pokalbių su mylimu žmogumi, nes tai gali sukelti santykių krizę. Nuoširdumas ir palaikymas yra tai, ko jums dabar reikia. Žuvys pataria išsikalbėti apie visus svarbius niuansus ir suprasti savo antrąją pusę.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder