Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
LIETUVA- valstybe prie jūros....
AS, 2021-05-09 15:36
Tiek šūdo primalėte, o išvada viena - saugumas kiekvieną jūrininką tikrins. Patarimas žiniasklaidininkams - nepadlaižiaukite įvairioms, neva jūrininkų gynėjų organizacijoms. Jos jūrininkų negina, o tik darosi sau neva gynėjų įvaizdį. Gėda.
Pastebėjimas, 2021-04-25 21:49
Tai dar viena artojų krašto valdininkų sąvoka apie Lietuva, kam mums to vardo "LIETUVA" ant jūrininko paso(knygelės) reikia, mums ožką nupaišykite, tada tikrai mes busime "jūrine valstybe". Labai skaudu, bet taip yra??????
Algimantas Požela, 2021-04-23 14:28
Eilės valstybių spec. tarnybos tikrina jūrininkus.Man tekę dirbti su Kanadiečiais ,dabar Australais ,pas juos tai jau norma. Knygelėse visur -visų vėliavų pagarbiai yra atvaizduotas-užrašytas valstybės pavadinimas ,o kai kur ir herbas.Tai pagarba valstybei ir prestižas. Ponui L.Kasperavičiui reikia ne ramiai ,tykiai sėdėti savo kabinete ir laukti nurodymų iš Viniaus ,o labiau bendrauti su jūrine bendruomene ,tada ir nereikės stebėtis,kad jūrininkai nepatenkinti ,arba nežino kažko tai.Dabar lyg tai ir nėra jūrų administracijos-departamento kuris atstovautų valstybės -jūrininkų interesus.Gaila ,bet tokia realybė Lietuvoje . Deja ,bet Kiekviena nauja valdančioji dauguma mano ,kad ji geriau už mus visus viską žino ..........................??????
Jūrų kapitonas , 2021-04-23 07:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.