Klaipėdos konteinerių terminale aptarnaujama „TT-Line“ keltų linija atidarys naują maršrutą (1)

Klaipėdos konteinerių terminale, UAB (toliau – KKT) jau trejus metus veikianti keltų linija - „TT-Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.

„Kiekvienas naujas maršrutas ar naujas krovinys, mums yra nauja galimybė. Esame pasiruošę priimti ilgamečio partnerio naujus krovinius bei profesionaliai aptarnauti didesnius laivų srautus mūsų terminale“, - apie naują partnerių atidaromą kryptį kalba Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

Per trejus metus „TT-Line“ laivų plaukimai iš/į KKT nuosekliai augo. Šiuo metu per savaitę yra vykdomi šeši reguliarūs reisai  į Treleborgą. Planuojama, kad naujojo maršruto laivai į/iš terminalo išvyks taip pat reguliariai, šešis kartus per savaitę.

“Aktyvus keltų linijos fokusas į maršrutų didinimą iš Klaipėdos uosto yra gera žinia verslo segmentui, nes taip stiprinamas susisiekimas su vienu didžiausiu Švedijos uostu ir atveriamos naujos susisiekimo galimybės pietryčių Švedijoje”, - sako V.Šileika.

„Tokių papildomų maršrutų atsiradimas, kaip „TT–Line“ yra signalas dėl ateities vizijos plėtrai. Esame lietuviško kapitalo įmonė, kuri tarptautinių partnerių pasitikėjimą pelnė nuosekliu ir kryptingu darbu. Šiuo metu vienas iš iššūkių - ribota terminalų teritorija, tad turime ambicingų planų veiklos plėtrai pietinėje uosto dalyje“, - teigia V.Šileika

KKT valdomoje teritorijoje yra įrengusi šiuolaikišką keltų terminalą su moderniu biuru, keleivių sale ir ro-ro krovinių aikštele. Per praėjusius metus KKT aptarnavo 248 „TT – Line“ laivus bei 57 258 keleivių, 6 proc. daugiau nei 2021 m.

KKT priklauso lietuviško kapitalo Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones. 2022 m. KKT aptarnavo 27 proc. visų į Klaipėdos uostą atplaukusių krovininių laivų, krova siekė 5,8 mln. tonų krovinių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder