Metų klaipėdiečio rinkimai 2023

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ jau 29-ąjį kartą organizuoja tradicinius „Metų klaipėdiečio“ rinkimus, raginančius pastebėti bei pagerbti tuos žmones, kolektyvus ar socialiai atsakingas įmones, kurie savo prasmingais darbais, inovatyviomis įdėjomis, talentu garsina Klaipėdą, padeda kitiems nesitikėdami jokio atlygio.

Metų klaipėdiečio rinkimai 2023

Balsuoti galima per Facebook ar Google paskyrą
Balsavimo taisyklės

Balsavimas

Metų klaipėdietis
„Metų klaipėdietis“ - asmenybė, dėl kurio darbų mūsų miestas, jo žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Tai asmenybė, pasiekusi įvairiausių pergalių ir pripažinimų pačiose įvairiausiose srityse, paliekanti ryškų savo pėdsaką Klaipėdos miesto istorijoje. Tai aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali suteikti.
Tomas Juočys
466
Markas Fiodorovas
1298
Artur Truš
2135
Metų šuolis
Nominacija „Metų šuolis“ skirta kultūros, mokslo, technologijų ar inovacijų, sporto žmogui ar kolektyvui už išskirtinius pasiekimus, laimėjimus, netikėtus sumanymus, įgyvendintas inovacijas, atradimus, apie kuriuos kalbėsime ir rytoj.
Tokie žmonės - mūsų pasididžiavimas ir ateitis. Jie nusipelnė visų mūsų pagarbos.
Laisvydas Kancius
2238
Donatas Želvys
315
Dr. Agnė Čižauskaitė
597

Projektas prasideda spalio 24 d. ir vyks iki lapkričio 22 d.

Rinkimus sudarys trys etapai:

I etapo metu kviečiame siūlyti kandidatus į „Metų klaipėdiečio“ ir „Metų šuolio“ nominacijas. Tai padaryti galima nuo spalio 24 d. iki lapkričio 05 d.

II etapas - balsavimas už pasiūlytus kandidatus. Balsuoti bus galima nuo lapkričio 07 d. iki lapkričio 13 d. 21 val.

III etapas - finalinių trejetukų paskelbimas ir balsavimas. Balsuoti bus galima nuo lapkričio 14 d. iki lapkričio 22 d.  21 val. Laikraščio kuponus į redakciją galima atnešti iki lapkričio 22 d. 13.00 val.

III etape balsuoti bus galima per Facebook ar Google paskyrą ir pateikiant laikraščio kuponus. Kopijuoti, atšviesti ar kitais būdais padauginti neoriginalūs kuponai nebus įskaičiuojami. Kuponus reikia atnešti į „Vakarų ekspreso“ redakciją Taikos pr. 52C (verslo centras „Merkurijus“, 3 a.). Skaičiuojant balsus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų.

Šiemet įvedama naujovė - laimėtojus lems ne tik surinktų balsų skaičius, bet ir specialiai sudarytos kompetentingos komisijos nuomonė. Pasibaigus balsavimui, trys daugiausiai balsų sulaukę kandidatai kiekvienoje nominacijoje bus pristatomi vertinimo komisijai, kuri, atsižvelgusi į visuomenės palaikymą, ir paskelbs nugalėtojus „Metų klaipėdiečio“ ir „Metų šuolio“ nominacijose.