Metų klaipėdiečio rinkimai 2021

Metų klaipėdietis

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ išlaiko tradiciją ir jau 27-ąjį kartą kviečia pastebėti ir  pagerbti tuos žmones, kolektyvus ar socialiai atsakingas įmones, kurie savo prasmingais darbais, inovatyviomis įdėjomis, talentu garsina Klaipėdą, padeda kitiems nesitikėdami jokio atlygio.

„Metų klaipėdietis“ - asmenybė, dėl kurio darbų mūsų miestas, jo žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Tai asmenybė,  pasiekusi įvairiausių pergalių ir pripažinimų pačiose įvairiausiose srityse, paliekanti ryškų savo pėdsaką Klaipėdos miesto istorijoje.  Tai aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali suteikti.

Nominacija „Metų šuolis“. Ši nominacija skirta mokslo, technologijų ar inovacijų žmogui, kolektyvui už netikėtą sumanymą, įgyvendintą inovaciją, atradimą, laimėjimą, apie kurį kalbėsime ir rytoj. 

Tokie žmonės - mūsų pasididžiavimas ir ateitis. Jie nusipelnė visų mūsų pagarbos.

Nominacijai „Socialiai atsakingas verslas“ bus pasiūlyta socialines iniciatyvas įgyvendinanti įmonė. Tai įmonė, kuri tiki, kad sprendimai, didinantys visuomenės gerovę, sprendžiantys socialines problemas, nėra vien labdara, bet kartu ir visuomenės edukacija.

Šiemet projektas prasideda spalio 15 d. ir vyks iki lapkričio 26 d.

Rinkimus sudarys trys etapai:

I etapas, kurio metu kviečiame siūlyti kandidatus. Tai padaryti galima  nuo spalio 15 d. iki spalio 24 d.
II etapas – balsavimas už pasiūlytus kandidatus. Balsuoti bus galima nuo spalio 26 d. iki lapkričio 10 d.
III etapas – finalinių trejetukų paskelbimas ir balsavimas. Balsuoti bus galima nuo lapkričio 11 d.
iki lapkričio 21 d. 12 val.

Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 26 d.

Balsuoti galima prisijungus per Facebook ar Google paskyrą arba pateikiant laikraščio kuponus. Kopijuoti, atšviesti ar kitais būdais padauginti neoriginalūs kuponai nebus įskaičiuojami. Kuponus reikia atnešti į “Vakarų ekspreso” redakciją Taikos pr. 52C (verslo centras “Merkurijus”, 3 a.) Skaičiuojant balsus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų.

Balsavimo taisyklės

Balsavimas

Metų klaipėdietis
„Metų klaipėdietis“ - asmenybė, dėl kurio darbų mūsų miestas, jo žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Tai asmenybė, pasiekusi įvairiausių pergalių ir pripažinimų pačiose įvairiausiose srityse, paliekanti ryškų savo pėdsaką Klaipėdos miesto istorijoje. Tai aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali suteikti.
Rasa Dargiene
722
Virginijus Žalimas
1761
Agnė Čižauskaitė
1552
Metų šuolis
Nominacija „Metų šuolis“. Ši nominacija skirta mokslo, technologijų ar inovacijų žmogui, kolektyvui už netikėtą sumanymą, įgyvendintą inovaciją, atradimą, laimėjimą apie kurį kalbėsime ir rytoj.
Pranas Mažeika ir jo studentai
1783
Lina Žilevičė
348
Edas Butvilas
1122