Anglijoje nužudymu kaltinamas jaunuolis žinomas ir Mačionių gyventojams

(1)

Rytų Anglijoje, Bostono mieste, įvykdytas žiaurus nusikaltimas. Peiliu mirtinai subadyta devynerių metų mergaitė, kilusi iš Lietuvos.
 

Anglijoje, Bostono mieste, peiliu subadyta Lilija Valutytė, kilusi iš Lietuvos. Nužudyta Lilija rasta liepos 28 d. vienoje Bostono gatvėje. Policija mano, kad ji mirė nuo dūrio peiliu.

Nors įtariamasis bandė sprukti, buvo nufilmuotas vaizdo kamerų. Kaltinimai pareikšti 22 metų lietuviui Deividui Skebui.

Įtariamojo buvusi mergina tikino, kad D. Skebas į Angliją atvyko po mokslų Lietuvoje. Čia jis dirbo vaisių rinkėju įmonėje, kuriai vadovauja mirusios mergaitės mama.

Vaikinas ten nebuvo oficialiai įdarbintas. „Metro.co.uk“ rašo, kad, pasak kaimynų, kraupios žmogžudystės motyvas – kerštas. Esą D. Skebas susikivirčijo su savo darbdave – mergaitės mama.

Žiniasklaidoje pranešama, kad įtariamasis yra kilęs iš Utenos, tačiau kai kurie Anykščių rajono gyventojai nemaloniai nustebo pažinę įtariamąjį, kuris lankydavosi Mačionyse ir garsėjo, pasak gyventojų, kaip problemiškas jaunuolis, tačiau polinkio į tokį žiaurumą jie nepastebėjo.

Pasak savo tapatybės nenorėjusių atskleisti mačioniškių, minėtas 22 metų jaunuolis gyvendavo tai Lietuvoje, tai vykdavo į užsienį. Matyt, iš Anglijos jis dabar sugrįš negreitai.

D. Skebas sulaikytas praėjus dviem dienoms po to, kai mažametė mergaitė buvo rasta negyva.

Jis pirmadienį buvo atvestas į Linkolno teismą, čia jis patvirtino savo tapatybę, kitas teismo posėdis numatytas rugsėjį. Įtariamasis buvo žinomas Lietuvos policijos pareigūnams, penkis kartus baustas administracine tvarka už įvairius pažeidimus, tarp jų – ir už narkotinių medžiagų vartojimą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder