Automobilininkas prieš paspirtukininką: kumštynes laimėjo jaunesnis

Uostamiesčio Debreceno gatvės gyventojai ar joje vakar po pietų atsidūrę žmonės tapo nekasdieninio įvykio liudytojais. Autobusų stotelėje susimušė gatvėje neišsitekę elektrinio paspirtuko ir mikroautobuso vairuotojai.

Incidentas Debreceno gatvėje vakar įvyko apie 13.24 val. Jis prasidėjo labai tradiciškai. Automobilį "VW Transporter" vairavusiam 43 metų vyrui nepatiko, kad, jo manymu, elektriniu paspirtuku važiavęs jaunuolis galimai pažeidė Kelių eismo taisykles (KET).

Vyras nepatingėjo ir sustojo. Tačiau jo padaryta pastaba paspirtukininkui labai nepatiko. Toliau sekė pasikeitimas įvairiais „karštais“ žodžiais. To neužteko, tad į darbą paleisti ir kumščiai.

Iš pasekmių galima daryti išvadą, kad autobusų stotelėje vykusią dvikovą laimėjo 24 metų paspirtukininkas. Beveik dvidešimčia metų vyresniam mikroautobuso vairuotojui prireikė medikų pagalbos. Ją suteikus, „kovines“ žaizdas nukentėjusysis iš ligoninės išleistas gydyti į namus.

Konfliktui abejingi nelikę praeiviai į jo vietą iškvietė policiją. Paspirtukininko laukia nemalonus pokalbis su pareigūnais. Vaikinui įteiktas šaukimas atvykti į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Sidebar placeholder