Baltarusiškų trąšų ir grūdų krovinyje rasta 50 dėžių kontrabandinių cigarečių

(1)

Stasylų geležinkelio poste Lietuvos muitinės pareigūnai vagone su baltarusiškų trąšų ir grūdų kroviniu aptiko 50 dėžių kontrabandinių rūkalų.

Tai jau trečia cigarečių kontrabandos siunta per savaitę, aptikta traukiniuose iš Baltarusijos, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba. 

Kontrabanda aptikta apie 17 val., Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patruliui patikrinus iš Baltarusijos atvažiavusį traukinį su grūdų ir kalio chlorido trąšų kroviniu.

Nuėmus plombas ir pradėjus muitinį tikrinimą, viename iš vagonų su trąšomis rasta 50 dėžių (25 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital“. Sulaikytų rūkalų vertė – apie 87 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Praėjusią savaitę Lietuvos muitininkai vien Stasylų geležinkelio poste, traukiniuose iš Baltarusijos, aptiko tris kontrabandos siuntas – iš viso 269 dėžes cigarečių. Jų vertė – apie 459 tūkst. eurų.

Dvi nelegalios siuntos rastos trąšų, o viena – skaldos kroviniuose.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder