Drama Radviliškio rajone: nuskendus tėvui, sugerovai nepaaiškino, kodėl paliko 5-metį sudaužytoje mašinoje

Drama Radviliškio rajone: trys girti vyrai dukart vos nepražudė penkiamečio. Berniuką išmaudyti susiruošęs girtas tėvas nuskendo, du jo sugėrovai su vaiku sprukdami iš nelaimės vietos pateko į avariją ir paliko sužeistą berniuką automobilyje.
 

Gautas pranešimas, kad tvenkinyje nuskendo vyras, kartu su juo buvę du girti vyrai įsisodino berniuką į mašiną ir pabėgo. Paaiškėjo, kad nuskendo berniuko tėvas.

Su girtais draugais prie tvenkinio atvažiavęs vyras vaiką užsisodino ant sprando ir brido vandenin, ketindamas išmaudyti  ir sūnų.

Girti draugai berniuką paėmė. Kol jie vaiką nešė į krantą, tėvas pradingo vandenyje.

„Trise jie buvo ir vaikas. <...> Jie įsėdo į mašiną ir išvažiavo“, – sako liudininkas. 

Pamatę, kad kompanionas nuskendo, atvykėliai įsisodino vaiką į opelį ir spruko nuo telkinio. Sprukdami girti vyriškiai pateko į avariją, įvažiavo griovin. Sužeistą berniuką jie paliko mašinoje, o patys pabėgo.

„Ne, kai ten prasidėjo liūtis, pradėjo tas valytuvas valyti, aš paprasčiausiai nesuvaldžiau mašinos“, – teigia vienas jų.

Archyvų nuotr.

Policija sučiupo bėglius. 27-erių metų vairuotojui nustatytas kiek didesnis nei pusantros promilės girtumas, 17-mečiam jo sugėrovui – kiek didesnis nei pusės.

Abudu nesužeisti, aiškino, kad tiesiog šventė Jonines. Automobilyje paliktam penkiamečiui prireikė medikų – vos nepaskandintas ir vos per avariją nepražudytas vaikas patyrė nubrozdinimus.

Gelbėtojai praneša, kad kūnas buvo surastas už maždaug 30-ies metrų nuo kranto trijų metrų gylyje.

Archyvų nuotr.
 

Sidebar placeholder