LIKIMAS. Į Klaipėdos apskrities VPK areštinę klaipėdietis uždarytas įtarus draugo sužalojimu. Ryte kameroje jis pabudo tapęs žudiku - dūris peiliu buvo mirtinas.  Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Draugą nudūręs žudikas kaltės nesikrato

Skirtingo amžiaus klaipėdiečių išgertuvės baigėsi konfliktu ir labai sunkaus nusikaltimo padarymu. Peiliu gerokai jaunesnio asmens sunkiai sužalotas vyras ligoninėje neišgyveno nė pusės paros. Dar vienam kompanijos dalyviui mirties pavyko išvengti. Nusikaltimo vietoje likęs žudikas savo kaltę pripažino.

Klaipėdos miesto savaitgalio kriminalinių įvykių suvestinė ne tik paplūdo krauju, bet ir pažymėta mirtimi. Įvykdytas vienas iš sunkiausių nusikaltimų.

Policininkai į Debreceno gatvę iškviesti vėlų praėjusio penktadienio vakarą. Pranešta apie per girtų asmenų konfliktą sužalotus kelis žmones.

Atvykę patruliai, apie 20.46 val., namuose rado du peiliu sunkiai sužeistus vyrus - 42 ir 48 metų.

Greitosios medicininės pagalbos brigados abu juos skubiai nuvežė į ligoninę. Po medikų suteiktos pagalbos nukentėjusieji pastarojoje ir palikti sveikti.

Peilį griebęs ir juo dviem asmenims į įvairias kūno vietas dūręs įtariamasis nepasislėpė. Sulaikytas nusikaltimo vietoje.

Paaiškėjo, kad peiliu švaistėsi 36 metų klaipėdietis. Jis buvo neblaivus. Nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, į areštinę uždarytas vyras į alkotesterį įpūtė 1,83 alkoholio promilės.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Areštinės kameroje jaunas vyras ne tik išsiblaivė, bet ir pabudo jau kaip įtariamasis nužudymu.

Peiliu sužalotas 48 metų vyras neišgyveno. Nuo patirtų sužalojimų jo gyvybė ligoninėje užgeso ankstų šeštadienio rytą, apie 6.12 val.

Pirminiais duomenimis, vienas žmogus nužudytas, o kitas sunkiai sužalotas per pažįstamų asmenų išgertuvės.

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroro Jurijaus Petuchovo teigimu, konflikto priežastys nustatinėjamos.

Patenkinęs prokuroro prašymą, teismas dvi paras areštinėje praleidusiam įtariamajam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - leido suimti trims mėnesiams.

„Įtariamasis savo kaltę pripažįsta“, - pirmadienio vakarą „Vakarų ekspresui“ sakė J. Petuchovas.

Labai sunkiu nusikaltimu įtariamas klaipėdietis teisėsaugai jau yra žinomas. Anksčiau yra įkliuvęs su nesunkiais narkotikais.

Dabar jam gresia ilgi metai belangės. Smurtinius nusikaltimus tiriantys pajūrio policininkai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žmogaus nužudymo. Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Šiais metais tai jau šeštoji uostamiestyje įvykdyta žmogžudystė (septintoji visoje Klaipėdos apskrityje). Visi šių labai sunkių nusikaltimų padarymu įtariami asmenys yra sulaikyti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder