Girti sėda prie vairo ir mina pedalus

Praėjusią savaitę į neblaivių vairuotojų „medžioklę“ išsiruošusių pajūrio policininkų laukė nemenkas laimikis. Įkliuvo ne tik neblaivūs automobilių vairuotojai.

Rugsėjo 11-17 dienomis Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė daugybę prevencinių priemonių, kurių metu kontroliuota, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Nors prieš neblaivius vairuotojus rengiami reidai yra tapę kasdienybe, prie vairo sėdančių nuo alkoholio apsvaigusių asmenų netrūko.

Per savaitę pareigūnai sustabdė 10 neblaivių vairuotojų.

Įkliuvo dvi moterys ir aštuonis vyrai. Jų amžius - nuo 31 iki 70 metų.

Į alkotesterius pažeidėjai įpūtė nuo 0,16 (krovininio automobilio ir dvejų metų vairavimo stažo neturintys vairuotojai) iki 1,29 promilės alkoholio.

Šeši vairuotojai pareigūnams negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo. Paaiškėjo, kad jį yra praradę ar apskritai nėra įgiję teisės vairuoti.

Vieno tokio pažeidėjo Klemiškės I kaime (Klaipėdos rajonas) vairuotas „Opel“ nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jam neatlikta ir techninė apžiūra.

Atsakomybės neišvengs ir du alkoholio padauginę uostamiesčio dviratininkai. Pedalus mynęs 31 metų vyras įpūtė 2,43 prom., 60-metis - 1,23 prom.

Taip pat užfiksuota, kad 27 vairuotojai neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio telefonais, 16 - nesegėjo saugos diržų, dar 31 - nepraleido pėsčiųjų.

Mobiliuoju greičio matuokliu per praėjusią savaitę užfiksuoti 1 053 leistino greičio viršijimo atvejai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder