Girtus vairuotojus tramdė ne policininkai

Savaitgalį neblaivūs vairuotojai visoje šalyje tapo keliolikos avarijų kaltininkais. Girti prie vairo sėdo ir Klaipėdos apskrities gyventojai. Tiek vyrai, tiek moterys. Tačiau jų keliones, dar iki įvykstant galimoms skaudžioms nelaimėms, nutraukė pilietiški žmonės.

Pirmąją Klaipėdos apskrities VPK areštinė praėjusio šeštadienio vakarą priglaudė neblaivią klaipėdietę. Moteris įkliuvo uostamiestyje.

Įtartinai manevruojanti „Toyota Avensis“ apie 17.26 val. pastebėta Taikos prospekte. Galimai daromam dideliam Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimui abejingas neliko kitas eismo dalyvis.

Jis sustabdė „Toyota Avensis“ ir ją vairavusiai moteriai toliau važiuoti nebeleido. Iškviesti policininkai patvirtino, kad tai padaryta ne be reikalo.

Vairuotoja buvo net labai neblaivi. 37 metų moteriai nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Ji į alkotesterį įpūtė 2,85 alkoholio promilės.

Klaipėdietės atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kadangi ji įpūtė daugiau nei pusantros promilės, gresia baudžiamoji atsakomybė ir teistumas.

Jauna moteris ne tik ilgam praras teisę vairuoti, bet ir gali teismo sprendimu netekti „Toyota Avensis“.

Jei automobilis priklauso ne jai, iš jos gali būti konfiskuota jo vertę atitinkanti pinigų suma.

Sekmadienio pavakarę kone analogiškas atvejis užregistruotas Skuodo rajone. Įtartinai po kelią Luobos kaime vinguriuojantį „VW Passat“ apie 16.58 val. pastebėjo motociklininkas.

Jis pranešė policijai ir važiavo automobiliui ir paskos. Šiam sustojus, priėjo prie mašinos, išjungė variklį ir ištraukė jo užvedimo raktelius.

Atvykę pareigūnai 69 metų „VW Passat“ vairuotojui nustatė sunkų girtumo laipsnį - 2,86 prom.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder