3 vaikinai užpuolė vyriškį, sumušė ir pavogė akinius

Į areštinės kamerą uždarytas mušeika tapo žudiku (2)

Vakar ryte iš miegų policijos areštinėje pabudęs Kintų miestelio gyventojas net neįtarė, kad išaušusi diena jam bus lemtinga. Smurtu įtartą vyrą prislėgė kur kas sunkesni kaltinimai. Jo sumuštas žmogus mirė ligoninėje.

Vėlų antradienio vakarą ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėję Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai jau kitos dienos rytą jį perkvalifikavo. Pradėtas tirti labai sunkus nusikaltimas - tyčinis nužudymas.

Pareigūnai į Kintų miestelį antradienį iškviesti jau sutemus. Apie 20.55 val. viename bute sumuštas 46 metų kintiškis. Prieš jį smurtavo dešimčia metų jaunesnis vyras.

Greitosios medicininės pagalbos (GMP) brigada nukentėjusįjį nugabeno į ligoninę. Sulaikytas 36 metų įtariamasis uždarytas į Tauragės apskrities VPK areštinę. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.Į alkotesterį įpūtė 2,08 promilės alkoholio.

Ryte smurtautojui kenčiamos pagirios tapo mažiausia bėda. Visos medikų pastangos išsaugoti jo sumušto vyro gyvybę baigėsi nesėkmingai. Vakar ryte, apie 9.35 val., jis ligoninėje mirė.

Už nužudymą kintiškiui gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Aš be apžiūros galiu surašyti abdukciją.Jei kreipiesi dėl sužalojimo,parašo:,,jo teigimu".Tai ir taip aišku,kad,jei aš ruošiuos mušti,tikrai nesikviesiu nei policijos, nei prokuroro,ar to,kuris surašo abdukciją.Na,o tęsinys,dėl ,,neaiškumo",manau,visiems aiškus.
Elena, 2021-10-15 08:08
Kaip tie ekspertai nustatinėja sužalojimus turbūt nei pačiam velniui neaišku. Šonkaulius sulaužo,galvą sudrapalin,o jiems nesunkus sveikatos sutrikdymas. Kaži jeigu jiems patiems kas nosį suknežintų koks tai būtų sveikatos sutrikdymas?
Aris, 2021-10-15 07:53
Sidebar placeholder