Į karinį dalinį per tvorą lipusį vyrą karys tramdė įspėjamuoju šūviu

Į karinį dalinį per tvorą lipusį vyrą karys tramdė įspėjamuoju šūviu

Radviliškio rajone kariniame dalinyje budėjęs karys paleido įspėjamąjį šūvį, kai per tvorą į dalinio teritoriją bandė patekti pašalinis asmuo.

„Šūvis buvo atliktas tik į orą, nei asmenys, nei pastatai nebuvo kliudyti. Asmuo elgėsi neadekvačiai, nereagavo į budėtojo nurodymus sustoti. Iki šūvio jis buvo įspėtas žodžiu“, – BNS penktadienį sakė Lietuvos karo policijos viešųjų ryšių vyresnioji karininkė vyr. leitenantė Lina Šalaviejūtė.

Kaip skelbia Policijos departamentas ir Karo policija, incidentas įvyko penktadienio vidurnaktį, apie 0.50 val., Linkaičių kaime įsikūrusiame Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos depų tarnybos ginkluotės depe.

Kaip įtariama, nuo nenustatytų medžiagų apsvaigęs 31 metų vyras, lipdamas per pjaunančią vielą – koncertiną – bandė patekti į karinio dalinio teritoriją.

Pasak L. Šalaviejūtės, asmenį sulaikė tarnybą ėję kariai, uždėjo jam antrankius ir perdavė į įvykio vietą iškviestiems policijos pareigūnams.  

Vyras sulaikytas bei palydėtas į Radviliškio ligoninę, joje nustačius daugybinius susižalojimus, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai.

Įvykio aplinkybes tiria Karo policija.

„Renkama tyrimui svarbi medžiaga, bus sprendžiama dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo“, – BNS teigė Karo policijos atstovė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder