Teismas priteisė savivaldybei pinigus iš rangovo

Į teismą keliaus Telšiuose siautėjęs įžūlus vagis

Telšių apylinkės prokuratūros prokuroras Arūnas Laukaitis baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl svetimo turto vagystės už daugiau nei 2 tūkst. yra pareikšti ne kartą teistam telšiškiui.

Vyras turės atsakyti ir dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai, metu surinkta duomenų, kad šių metų gegužės mėnesio pabaigoje M. P. naktį per atidarytą langą galimai įsibrovė į gyvenamąjį namą Telšiuose.

Nepaisydamas to, kad namuose buvo dar nemiegantys šeimininkai, įžūlus ilgapirštis vaikščiojo po jų namus bei slapta rinko įvairius daiktus, kuriuos, manoma, pavogė. Bylos duomenimis, pro recidyvisto akis nepraslydo ir namo šeimininko firmai priklausantis automobilis, stovėjęs kieme.

Paaiškėjo, kad tą pačią naktį policijos pareigūnai Telšių rajone stabdė M. P. vairuojamą galimai vogtą automobilį. Vyras nepakluso, padidino greitį ir spruko, o vėliau, nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio. Atsisakius pasitikrinti blaivumą nustatyta, kad automobilį M. P. vairavo būdamas neblaivus.

Nukentėjusieji apie įvykdytą vagystę sužinojo tik po padaryto eismo įvykio. Patikrinus, ar niekas nedingo iš namų, pastebėta ir daugiau nuostolių. Skaičiuojama, kad į namus įsėlinęs vyras iš viso galėjo būti pagrobęs svetimo turto už kiek daugiau nei 2,3 tūkst. eurų.

Baudžiamasis kodeksas už pagrobtą svetimą turtą įsibrovus į patalpą ir pagrobtą automobilį numato baudą, areštą, laisvės apribojimą arba laisvės atėmimą iki 6 metų, o už vairavimą esant neblaiviam, kai buvo vengta neblaivumo patikrinimo, kai buvo nustatyti neblaivumo požymiai – baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 1 metų. Byla perduota nagrinėti Telšių apylinkės teismo Telšių rūmams.

Sidebar placeholder