Įkliuvo su pagerintu lauknešėliu: kaimietis nešėsi maišą „žolytės" (1)

Policininkų pastebėtas jaunas Šilalės rajono gyventojais kaip įmanydamas bandė išvengti susitikimo su jais. Tuo ir išsidavė. Nepadėjo net paspartintas žingsnis. Vyrukui teko pasisveikinti su pareigūnais ir parodyti, ką nešasi.

Į Šilalės rajono Šeručių kaimą vakar po pietų užsukę policininkai pastebėjo jauną vyrą, kuris rankose nešėsi maišą. Pareigūnai iš pradžių į jį didesnio dėmesio nekreipė, tačiau po akimirkos tai padaryti privertė jo paties elgesys.

Pamatęs teisėsaugininkus, vietos gyventojas paspartino žingsnį ir bandė išvengti susitikimo.

Kilus įtarimui, policininkai nusprendė pasidomėti, kas yra nešamo maišo viduje. Vyrukas sulaikytas. Tauragės apskrities VPK atstovės Linos Banienės teigimu, atidžiai apžiūrėjus plastikinį maišą, jame aptiktos, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotinės medžiagos - kanapės ir jų antžeminės dalys.

Po to nuspręsta atlikti kratą ir 26 metų įtariamojo namuose. Juose taip pat rasta analogiškų narkotinių medžiagų. Iš viso vyriškis turėjo apie 130 gramų taip vadinamos „žolės“.

Pareigūnai aiškinasi kam šie  kvaišalai skirti - asmeniniam vartojimui ar pardavimui. Kol kas pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, be tikslo jas platinti. Už šį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tauragės apskrities VPK nuotr.

Raktažodžiai
Kaimietis norėjo tapti Laisvės partijos nariu, nešė nario įmoką.
Vv, 2021-10-13 07:45
Sidebar placeholder