Iš sąvartyno į dangų pakilo dūmų stulpas: gaisrą galėjo sukelti saulėje įkaitęs stiklas

Plungės rajono ugniagesiai gelbėtojai iki šiandienos ryto budėjo Jėrubaičių sąvartyne, kuriame išvakarėse kilo gaisras.

Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešimą apie gaisrą gavo ketvirtadienio (birželio 25 d.) vakarą.

Apie 20.18 val. ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į Jėrubaičių kaimą, apie 7 kilometrai į pietryčius nuo Plungės.

Gaisras kilo kaimo Prancūzų Kelio gatvėje esančiame sąvartyne.

Pasak bendrovės "Telšių regiono atliekų tvarkymo centras" vadovas Juozo Šlepečio, užsidegė į kaupą suvežtos atliekos.

Teigiama, kad atliekos užsiplieskė savaime, galimai nuo saulėje įkaitusio stiklo.

Į įvykio vietą pasiųsti keturi ugniagesių gelbėtojų ekipažai iš Plungės, Žlibinų, Kulių ir Šateikių.

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į sąvartyną, degė jo paviršius.

Nutiesta magistralinė linija, vanduo tiektas iš įmonės teritorijoje esančio dirbtinio vandens telkinio.

Degančios atliekos buvo perkasamos šakėmis ir užpilamos vandeniu.

Gaisras gesintas kiek ilgiau nei dvi valandas, likviduotas apie 22.29 val.

Per jį apie 200 kvadratinių metrų plote apdegė šiukšlės.

Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus patikino, jog gaisrą užgesinti pavyko labai operatyviai, nes ugnis neišplito.

Šiandien Plungės rajono savivaldybė informuoja, kas pavojaus gaisrui atsinaujinti nėra, tad vietos gyventojai gali jaustis saugūs.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder