NENUVYLĖ. Po nusikaltimo Dragūnų kvartalo gyventojai matė miškelyje kelias dienas dirbusias gausias policijos pajėgas. Įkalčiai rinkti ir į pagalbą pasitelkus tarnybinius šunis. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Išgama laisve ilgai nesidžiaugė

(7)

Trečiadienį paaiškėjo, ko jau kelias pastarąsias dienas prie uostamiesčio Dragūnų kvartalo augančiame miškelyje ieškojo gausios policijos pajėgos.

Trečiadienį Klaipėdos apskrities VPK pranešė apie dar savaitgalį uostamiestyje įvykdytą labai sunkų nusikaltimą ir sulaikytą juo įtariamą asmenį.

Šlykštus nusikaltimas sekmadienio vakarą padarytas šiaurinėje miesto dalyje, šalia Dragūnų kvartalo augančiame miškelyje (ties Dragūnų gatve).

Apie 18 val. jame užpulta ir išniekinta pilnametė mergina.

Antradienį pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė išžaginimu įtariamą asmenį - 1977 metais gimusį vyrą.

Sulaikytas klaipėdietis teisėsaugai yra labiau nei gerai žinomas, anksčiau jau teistas už panašaus pobūdžio nusikaltimą.

Įtariamasis tik šio balandžio mėnesio pradžioje atliko teismo skirtą bausmę ir iš įkalinimo vietos buvo paleistas į laisvę.

Vyro atžvilgiu Klaipėdos apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė ketvirtadienį kreipsis į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmus dėl griežčiausios kardomosios priemonės - suėmimo - skyrimo įtariamajam.

Tam, kas lytiškai santykiavo su žmogumi prieš šio valią panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder