Kaip jis praėjo komisija jeigu jis aklas ir dar durnas .
Nesuprantu
Nesuprantu,
Nesuprantu, kodėl autostrada buvo uždaryta dagiau nei 2 valandas, nors svilino 30 karštis ? Buvo net 4 policijos ekipažai, negi vienas ekipažas negalėjo už 1 km. esančioje Bijotų sankryžoje nukreipti eismą Žemaičių plentu !!!!!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Kaip jis praėjo komisija jeigu jis aklas ir dar durnas .
Nesuprantu, kodėl autostrada buvo uždaryta dagiau nei 2 valandas, nors svilino 30 karštis ? Buvo net 4 policijos ekipažai, negi vienas ekipažas negalėjo už 1 km. esančioje Bijotų sankryžoje nukreipti eismą Žemaičių plentu !!!!!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.