Jaunų panelių glamonių troškulys pasodino ant teisiamųjų suolo

Ant pensinio amžiaus slenksčio stovintis vyras taip troško labai jaunų merginų ir net nepilnamečių paauglių kūniškos meilės, kad už ją buvo pasiryžęs sumokėti kur kas brangiau nei nelegaliai šalyje seksualines paslaugas teikiančioms prostitutėms.

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, iškelta dėl prekyba žmonėmis ir pelnymosi iš kito asmens prostitucijos. Šiais nusikaltimais kaltinami du asmenys - 35 metų Skuodo rajono gyventoja ir Šakiuose gyvenantis 62 metų vyras.

Moteriai dar teks atsakyti ir už vaiko pardavimą prostitucijai.

Priešingai nei bendrininkas, skuodiškė savo kaltę pripažįsta.

Pasak teisėsaugininkų, Skuodo rajone gyvenanti moteris galimai verbavo jaunas merginas prostitucijai. Jų seksualinėms paslaugoms teikti ieškojo seno pažįstamo šakiečio prašymu.

Už kiekvieną surastą merginą smulkiu verslu užsiimantis anksčiau neteistas vyras žadėjo po 200 eurų.

Dar 300-500 eurų Šakių gyventojas žadėjo duoti jau pačioms jaunoms merginoms už suteiktas seksualines paslaugas.

Gerokai daugiau nei nori Lietuvoje nelegaliai dirbančios prostitutės, kurios už savo paslaugas dažniausiai prašo 50-100 eurų.

Taip užsidirbti moteris siūlė trims merginoms, gyvenančioms globos namuose. Viena iš jų buvo dar nepilnametė - septyniolikmetė. Likusios - iki 21 metų.

Teisiamoji pasinaudojo nukentėjusiųjų pažeidžiamumu dėl jų jauno amžiaus bei sunkios materialinės padėties. Žadėjo suderinti susitikimus su jos pažįstamu vyru bei nuvežti jas į reikiamą vietą.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, dėl įvairių priežasčių (nesusitarta ir dėl kainos) vyrui savo užmačių su nė viena iš minėtų merginų įgyvendinti nepavyko.

Ikiteisminį tyrimą atliko Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai. Jam vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaiko Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Ruslanas Ušinskas.

Už vaiko verbavimą prostitucijai gresia laisvės atėmimas nuo 3 iki 12 metų, už prekybą žmonėmis - nuo 2 iki 10 metų nelaisvės. Už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos gali būti skirta bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder