Klaipėda - tarsi koviniame filme: mašinų daužymas, gaudynės, šūviai

(2)

Istorija, trečiadienį įvykusi Klaipėdoje skamba, kaip įtempto siužeto veiksmo filmo scenarijus su mašinų daužymais, kvapą gniaužiančiomis gaudynėmis, šūviais. Tačiau visa tai, kas įvyko, ne filmo filmavimas, o realybė, kokios uostamiestyje dar nėra buvę. Vėliau paaiškėjo, kad visą šį incidentą sukėlęs jaunas vyras yra blaivus.

Viskas prasidėjo trečiadienį po pietų Tilžės g. Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė įvykio liudininkai, autokeltuvą vairavęs vyras apdaužė tris automobilius, vieną jų tiesiog pakėlęs nusviedė į griovį, o vėliau pasuko į statybvietę. Čia kliudė dar vieną automobilį, tik per laimingą atsitiktinumą niekas nenukentėjo. 

Kaip teigia liudininkai, metęs autokeltuvą vyras nubėgo į greta esančią degalinę ir iš čia pavogė benzinvežį, kuris tuo metu pildė degalais degalinės talpas.

Benzinvežį miesto gatvėmis leidosi persekioti gausios policijos pajėgos. Liudininkai teigia, kad keliu Klaipėda-Palanga skriejantį benzinvežį kiauromis padangomis vijosi mažiausiai 7–10 policijos ekipažų. Ties Palanga per susidūrimą su benzinvežiu buvo sudaužytas mažiausiai vienas policijos automobilis. 

Facebook grupės „Klaipėdos Reidai II“ nuotr.

Galiausiai bėglys buvo sustabdytas netoli Palangos oro uosto. Vairuotojas sulaikytas.

Klaipėdos apskrities VPK atstovė Andromeda Grauslienė patvirtino, kad toks incidentas buvo. Pasak jos, dėl įvykio policija sulaukė ne vieno pranešimo, pirmasis skambutis užregistruotas 14 val. 40 min.

Pasak Klaipėdos policijos atstovės, vyriškis iš tiesų Tilžės gatvėje važinėjo autokeltuvu ir kliudė kelias mašinas.

„Vėliau toje pačioje Tilžės g. jis persėdo į benzinvežį ir pajudėjo Palangos link“, – sakė A.Grauslienė.

Facebook grupės „Klaipėdos Reidai II“ nuotr.

Bėglys sustabdytas panaudojus priverstinio stabdymo priemonę „ežį“. Pradūrus benzinvežio padangas, šis sustojo ir vairuotojas buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad tai yra 1997 m. gimęs vyras. Jis buvo blaivus. Nepaisant to, po sulaikymo vyriškis nuvežtas į ligoninę, kur paimti mėginiai ištirti, ar jis nėra apsvaigęs nuo kokių nors kitų medžiagų.

Facebook grupės „Klaipėdos Reidai II“ nuotr.

Vyriškio motyvai kol kas nėra žinomi, tai turėtų paaiškėti po jo apklausos.

„Pirminiais duomenimis, per incidentą apgadintas vienas policijos automobilis, vienas policijos pareigūnas mesdamas ežį galėjo susižaloti ranką. Bet tai dar tikslinama“, – sakė Klaipėdos policijos atstovė.

Įvykis tiriamas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder