Prostitutė atvyko į Lietuvą užsidirbti operacijai

Klaipėdietė bus teisiama dėl pelnymosi iš prostitucijos

30-metė klaipėdietė bus teisiama dėl pelnymosi iš prostitucijos – moteris buvo įkūrusi saloną, teikiantį masažus su lytinės aistros tenkinimo paslaugomis.

 

Kaip trečiadienį pranešė prokuratūra, manoma, kad teikti minėtas paslaugas ji įkalbėjo 2001 metais gimusią merginą. Jai klientų kaltinamoji ieškodavo per populiariuose skelbimų portaluose paskelbtus skelbimus. 

Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, kaltinamoji buvo atsakinga už minėtų skelbimų paskelbimą, tokių paslaugų apmokėjimą ir kt. Įtariama, kad šia nusikalstama veika moteris galėjo užsiimti daugiau nei metus.

Kaltinamajai skirtas laikinas nuosavybės teisių apribojimas 1 tūkst. 420 eurų, galimai gautų iš nusikalstamos veikos.

Už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.
 
Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai. Bylą teismui perdavė Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Ruslanas Ušinskas. 

Prokuratūra pažymi, kad už vertimąsi prostitucija arba naudojimąsi jos paslaugomis už atlygį gresia bauda nuo 90 iki 140 eurų, jei pažeidimas padaromas pakartotinai, bauda gali išaugti iki 300 eurų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder