Klaipėdietis kaltinamas keturių garbaus amžiaus moterų apiplėšimu

Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Jurgita Rumbinaitė teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 28-erių metų uostamiestyje gyvenantis vyras kaltinamas keturių garbaus amžiaus moterų apiplėšimu.

Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai, duomenimis, 64–82 metų senjorės uostamiesčio gatvėse buvo apiplėštos šių metų sausio pabaigoje. Įtariama, kad per 3 dienas keturias senoles šviesiu paros metu gatvėje užpuolęs klaipėdietis galimai pagrobė turto už daugiau nei 1 tūkst. eurų. Surinkta duomenų, kad kaltinamasis grubiai išplėšė iš pasipriešinti nepajėgusių nukentėjusiųjų rankines su daiktais, vienai jų, įtariama, grasino peiliu.

Už tai 28-erių vyrui pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio („Vagystė“) 2 dalį ir 180 straipsnio („Plėšimas“) 1 ir 2 dalis.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas atvirai pagrobė svetimą turtą, numato griežčiausią šešerių metų laisvės atėmimo bausmę. Už svetimo turto pagrobimą, panaudojus fizinį smurtą, asmuo griežčiausiai gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų, o už apiplėšimą panaudojus peilį – laisvės atėmimu iki septynerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder