„GERADARIS“. Jaunas vyras šešiolikmetei pardavė „žolės“. Asociatyvi policijos nuotr.

Klaipėdietis kvaišalais nuodijo nepilnamečius

Prieš Temidę stos suaugęs uostamiesčio gyventojas, kuris narkotines medžiagas pardavinėjo nekreipdamas jokio dėmesio į pirkėjų amžių.

Klaipėdos apygardos teismui su kaltinamuoju aktu perduota nagrinėti baudžiamoji byla, iškelta dėl labai sunkaus nusikaltimo padarymo.

Ant teisiamųjų suolo jau ne pirmą kartą sės juo kaltinamas 29 metų klaipėdietis.

Vyrui teks atsakyti dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dvylikos metų.

Klaipėdiečio darbelius demaskavo ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Teisėsaugininkams atliekant tyrimą gauta duomenų, kad anksčiau už neteisėtą disponavimą kvaišalais jau teistas Klaipėdos gyventojas vėl ėmėsi nešvarių darbelių.

Įtarta, jog vyras galėjo kelis kartus parduoti narkotinių medžiagų pilnametystės nesulaukusiam asmeniui.

Pernai pavasarį jaunas vyras dalį turėtos narkotinės medžiagos - kanapių ir jų dalių - pardavė šešiolikmetei paauglei.

Teigiama, jog surinktų duomenų visuma leidžia įtarti, kad tai ne vieninteliai kvaišalai, kuriuos jis išplatino minėtai nepilnametei. Įtariama, kad merginai jis neatlygintinai davė ir psichotropinės medžiagos - amfetamino.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder