Klaipėdoje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo

Uostamiestyje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Baudžiamojon atsakomybėn iš viso patraukti penki asmenys. Trys iš jų – 43 m., 39 m. bei 28 m. vyrai įtariami narkotinės medžiagos – heroino platinimu. 51 m. vyras ir 33 m. moteris įtariami narkotinės medžiagos įgijimu be tikslo platinti. Moters atžvilgiu ikiteisminis tyrimas buvo atskirtas į atskirą tyrimą ir užbaigtas teismo baudžiamuoju įsakymu.

Dar 2021 m. birželio mėnesį Klaipėdoje, Šatrijos gatvėje, policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbančią, anksčiau neteistą, 33 m. klaipėdietę. Sulaikymo metu moteris išmetė turėtą narkotinę medžiagą – heroiną.

Kitą dieną uostamiesčio pareigūnai Klaipėdoje sulaikė šią narkotinę medžiagą, įtariama, platinusį, tuo metu niekur nedirbusį, 28 m. Klaipėdos miesto gyventoją.

Atlikus kratą šio, anksčiau už nesunkų sveikatos sutrikdymą, viešosios tvarkos pažeidimą, vagystes, plėšimus, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti teisto vyro gyvenamojoje vietoje rasta heroino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, 2021 m. liepos mėnesį Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, sulaikytas niekur nedirbantis, anksčiau ne kartą už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, viešosios tvarkos pažeidimą teistas, 51 m. klaipėdietis. Sulaikymo metu vyriškis išmetė turėtą heroiną.

Tą pačią dieną pareigūnai Klaipėdoje sulaikė šią narkotinę medžiagą, įtariama, platinusį, niekur nedirbantį 43 m. uostamiesčio gyventoją. Atlikus kratą šio, daug kartų už vagystes, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teisto, vyro gyvenamojoje vietoje rasta heroino.

Taip pat šios operacijos metu Klaipėdoje, Tilžės gatvėje, sulaikytas 39 m. Klaipėdos rajono gyventojas, įtariama, pardavęs narkotines medžiagas jau minėtiems – 28 m. ir 43 m. vyriškiams.

39 m. individualią veiklą vykdančio, anksčiau taip pat ne kartą už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis teisto vyro asmens kratos bei kratos gyvenamojoje vietoje metu rasta heroino bei elektroninės svarstyklės su heroino pėdsakais.

Atlikdami šį tyrimą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai glaudžiai bendradarbiavo su Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos ir Klaipėdos miesto PK pareigūnais.

Klaipėdos apskrities policija informuoja, kad visi penki įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. 28 m. ir 39 m. įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į švelnesnes kardomąsias priemones. Kitiems įtariamiesiems paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder