narkotikai

Klaipėdoje pas jaunuolius rasta galimai narkotinių medžiagų

Uostamiestyje praėjusią parą pas jaunuolius radus galimai narkotinių medžiagų, pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, pranešė policija.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, trečiadienį, 00.15 val. Smiltelės ir Vingio gatvių sankryžoje, sustabdžius automobilį „Peugeot“, pas keleivę (gim. 2004 m.) dalinės apžiūros metu, rastos trys violetinės spalvos tabletės, galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Merginai įteiktas šaukimas atvykti į apklausą.

Anot policijos, apie 19.30 val. Švyturio gatvėje patikrinus stovintį automobilį „Audi A3“, jo salone rastos 5 tabletės ir 19 buteliukų su skysčiu, galimai narkotinėmis medžiagomis. Šaukimai atvykti į apklausą įteikti trims 2005 m. gimusiems vaikinams.

Kaip nurodo Klaipėdos AVPK, apie 23.40 val. Laukininkų gatvėje patikrinus automobilį „Mazda“ ir jame sėdėjusius vyrus (gim. 2000 ir 2001 m.), pas vien rastas maišelis su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga, automobilio salone, ant grindų taip pat rasta augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos. Vyrams įteikti šaukimai atvykti į apklausą.

Visais minėtais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder