Klaipėdoje pavežėjas nubaustas už neteisėtą prekybą alkoholiu

(1)

Kaip pranešė uostamiesčio policija, priemonę „Dėl alkoholio prekybos kontrolės“ sausio 31 –  vasario 1 dieną vykdę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai iš viso nustatė tris pažeidimus.

Sausio 31-osios vakarą, apie 22.52 val., atlikę kontrolinį pirkimą Debreceno gatvėje, pareigūnai nustatė, kad pavežėju dirbantis 27 metų vyras iš automobilio „Toyota Prius“ pardavė tris butelius stiprių alkoholinių gėrimų.

Taip pat automobilyje rasta dar 3,8 litro alkoholinių gėrimų. Dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla, vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. 

Vasario 1-osios naktį, apie 1.10 val., siekiant atlikti kontrolinį pirkimą, Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje, 34 metų vyro automobilyje „Opel Zafira“, kuriuo jis atvyko, rastas vieno litro talpos butelis su skysčiu, skleidžiančiu specifinį naminės degtinės kvapą.

Vyras nurodė, kad gyvenamosiose patalpose, savo reikmėms, turi dar du litrus galimai naminės degtinės.

Atliekant asmens dalinę apžiūrą, jo striukės kišenėje, rastas ir maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Dėl galimo neteisėto disponavimo narkotine medžiaga pradėtas ikiteisminis tyrimas ir surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder