Klaipėdoje sučiupti du vyrai, neteisėtai prekiavę alkoholiu

(4)

2023 m. lapkričio mėn. naktį iš 23 d. į 24 d. Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai vykdė prevencinę priemonę „Dėl neteisėtos prekybos alkoholiniais gėrimais užkardymo“.

Tikrinant turimą informaciją, esą taksi automobilio vairuotojas, galimai, neteisėtai pardavinėja alkoholinius gėrimus, pareigūnai išsikvietė taksi, kurio vairuotojas gimęs 1969 m., kontrolinį pirkimą atlikusiems pareigūnams pardavė du butelius stiprių alkoholinių gėrimų. 

Apžiūrint asmens transporto priemonę, bagažinėje buvo rastos ir paimtos dar 6 alaus skardinės.  Pradėta administracinė teisena dėl neteisėto vertimosi  komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla (pagal LR ANK 127 str. 1 d.).

Taip pat buvo tikrinama informacija, neva per vieną programėlę elektroninėje erdvėje, gali būti nelegaliai prekiaujama alkoholiniais gėrimais, o jų įsigyti gali ir nepilnamečiai asmenys. Į pareigūnų žinutę, esą norėtų įsigyti alkoholio, atsiliepęs asmuo, sutiko atvežti sutartų gėrimų į nurodytą vietą.

Automobiliu „Toyota“ atvykęs 2000 m. gimęs vyras, kontrolinį pirkimą vykdžiusiems pareigūnams, pardavė putojančio vyno ir stipraus alkoholio. Apžiūrint vyro automobilį, bagažinėje rasta ir paimta 20 įvairios talpos butelių su įvairiais alkoholiniais gėrimais. Šiuo atveju taip pat pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 127 str. 1 d..

Vyrai į pareigūnų akiratį papuolė pirmą kartą. Už šį nusižengimą gresia bauda nuo 390 iki 1100 eurų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder