Klaipėdos pareigūnai sulaikė dar vieną asmenį, įtariamą apiplėšusį 3 moteris

Sausio 13 d. Klaipėdoje sulaikytas dar vienas jaunas vyras įtariamas apiplėšęs net tris klaipėdietes.

Lapkričio-sausio mėnesiais uostamiestyje įvykdyta keletas plėšimų – nusikaltimai užregistruoti skirtingose miesto vietose, dažniausiai nukentėdavo vyresnio amžiaus moterys.

Klaipėdos miesto policijos pareigūnai bendradarbiaudami su nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais ėmėsi tirti ir analizuoti šių įvykių braižus ir netrukus įtarta, jog šias nusikalstamas veikas galėjo vykdyti skirtingi asmenys.

Sausio 11 d. sulaikyti du ne kartą teisti 1983 m. ir 1979 m. gimę vyrai, kurie įtariami sausio 7 d. Debreceno g., prie parduotuvės apiplėšę moterį ir pagrobę iš jos 600 eurų. Abiems įtariamiesiems teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Vos po poros dienų, sausio 13 d., atlikę daug ne viešo pobūdžio veiksmų, pareigūnai sulaikė ir dar vieną įtariamąjį – 2001 m. gimusį vaikiną – pastarasis įtariamas įvykdęs net tris nusikaltimus uostamiesčio gatvėse – įtariama, jog 2021 m. lapkričio 27 d., dienos metu, apie 11:30 val., Naikupės g., prabėgdamas pro 1949 m. gimusią senjorę čiupo iš jos krepšio piniginę ir paspruko.

Žalą pareiškėja įvertino 70 eurų. Kūčių dieną, gruodžio 24 d., pavakare, apie 16:50 val., Darželio g. užpulta 1968 m. gimusi moteris – pastarąją pastūmęs užpuolikas iš rankų išplėšė rankinę su pinigais ir telefonu ir taip pat pabėgo – tuokart žala siekė 385 eurus.

Įtariama, jog šių metų sausio 7 d., Vingio g. vaikinas galėjo apiplėšti ir 1935 m. gimusią senjorę – moterį prispaudęs prie pastato sienos įtariamasis iš rankinės ištraukė piniginę su 200 eurų ir pasišalino.

Šiandien, sausio 14 d., valstybinį kaltinimą palaikančios Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorės prašymu teismas įtariamąjį leido suimti 3 mėnesiams.

Prokuratūra bei Klaipėdos apskrities pareigūnai ir toliau sistemingai ir nuosekliai dirba aiškindamiesi kitas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas įvykdytas pastaruoju metu uostamiestyje, pareigūnai jau turi nustatę galimus įtariamuosius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder