Kaune ugniagesiai gelbėjo užsitrenkus durims balkone likusią moterį

Kol ugnis ilsėjosi, ugniagesiai gelbėjo žmones

Vakar Palangos ir Klaipėdos ugniagesiams teko gelbėti nepavydėtinoje situacijoje atsidūrusius pajūrio gyventojus.

Pirmieji pagalbos prašymo sulaukė Palangos ugniagesiai. Apie 11.38 val. jie iškviesti į šalia Gintaro ir Maironio gatvių sankryžos įsikūrusios  Stasio Vainiūno meno mokyklos kiemą. Jame nelaimė ištiko dviračiu važiavusią mergaitę. Neatsargiai ištiesta jos koja įstrigo tarp bagažinės ir rato. Ir taip stipriai, kad pačiai nukentėjusiajai bei į pagalbą atskubėjusiems pro šalį ėjusiems žmonėms jos ištraukti nepavyko.

Gelbėtojai palangiškę išlaisvino tik specialiomis žirklėmis nukarpę rato stipinus. Mergaitė perduota greitosios medicininės pagalbos (GMP) brigados medikams.

Po beveik dviejų valandų, apie 13.47 val.,   bendrosios pagalbos telefono numerį 112 surinko ne juokais sunerimusi klaipėdietė. Alksnynės gatvėje gyvenanti moteris trumpam išėjo į šeštajame namo aukšte esantį balkoną ir net nepajuto, kaip jo durys užsitrenkė. Buto viduje vienas liko mažametis vaikas, o virtuvėje ant viryklės padėtame puode virė maistas.

Prie daugiaaukščio atskubėję ugniagesiai iki balkono, stebimi smalsuolių, pakilo ištraukiamomis autokopėčiomis. Balkono durys pravertos panaudojus parankines priemones. Į vidų įleista mama pirmiausia puolė prie vaiko, o gelbėtojai nuo viryklės nukėlė įkaitusį puodą. Per šį įvykį niekas nenukentėjo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder