Kontrabandą slėpė po medienos granulėmis

Klaipėdoje stovėjusiame krovininio sąstato vagone pasieniečiai aptiko 9 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Nelegalūs rūkalai buvo paslėpti tarp medienos granulių.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus, VSAT Specialios paskirties skyriaus Pagėgių komandos ir Uosto pasienio užkardos pareigūnai kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais Klaipėdoje, Draugystės geležinkelio stotyje, patikrino vieną prekybinio sąstato vagoną. Juo tą pačią dieną į uostamiestį  buvo atvežtos medienos granulės iš Baltarusijos.

Pasieniečiai jau turėjo informacijos, jog šiame vagone gali būti slepiamas nelegalus krovinys. Netrukus tarp granulių VSAT pareigūnai aptiko 18 kartoninių plėvele aptrauktų dėžių. Jose buvo 9 tūkst. pakelių „Minsk Capital MS“ rūkalų su baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Cigaretės laikinai saugomos Pagėgių pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardoje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder