Lazdijų rajono gyventoja kontrabandą ir mišku nešė, ir ūkiniame pastate slėpė

Lazdijų rajone pasieniečiai su įkalčiais užklupo vietos gyventoją, kuri mišku gabeno ir ūkiniame pastate laikė baltarusiškų rūkalų, iš viso daugiau kaip pusantro tūkstančio pakelių. Už tai moters laukia bauda nuo 5 200 iki 6 000 eurų.

Vėlų antradienio vakarą netoli sienos su Baltarusija, miške ties Varviškės kaimu (Lazdijų r.), VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai pastebėjo moterį su stačiakampiu ryšuliu.

Sulaikoma kontrabandininkė bėgti ar priešintis nemėgino. Paaiškėjo, jog su įkalčiais įkliuvo 59-erių Lazdijų rajono gyventoja. Moters gabentame polietileno plėvele apvyniotame ryšulyje buvo 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Pasieniečių paklausta, ar neturinti daugiau neteisėtų prekių, Lazdijų rajono gyventoja paatviravo didesnį cigarečių kiekį laikanti netoliese esančiame ūkiniame pastate. Jame pasieniečiai rado dar 1 090 pakelių tos pat rūšies cigarečių.

Iš viso tą vakarą kontrabandininkė neteko 1 590 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Jų vertė, įskaitant visus Lietuvoje privalomus mokesčius, yra 6 853 eurai.

Lazdijų rajono gyventoją su cigaretėmis pristatę į Kapčiamiesčio pasienio užkardą, VSAT pareigūnai dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką surašė jai protokolą. Už tokį administracinį nusižengimą numatyta 5 200–6 000 eurų bauda. Lazdijietei įteiktas šaukimas po poros savaičių atvykti į užkardą, kai ten bus nagrinėjama jos administracinė byla.

Šiame VSAT padalinyje saugomos ir neteisėtai gabentos baltarusiškos cigaretės.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder