Lietuvos pilietis įtariamas buvusios žmonos rusės ir jos dukros nužudymu bei penkiamečio sūnaus pagrobimu Turkijoje

(1)

Turkijoje nužudyta modeliu dirbusi Rusijos pilietė ir jos 15-metė dukra. Policija įtaria vyresniosios rusės antrąjį vyrą. Žiniasklaida praneša, kad jis yra Lietuvos pilietis.

Du į paklodę suvynioti ir virve surišti kūnai buvo rasti šalia kelio greta kurortinio miesto Bodrumo. „Haberturk“ pranešė, kad kūnai rasti ant krūmais užžėlusio šlaito. Pirminiais duomenimis, ir motina, ir dukra nužudytos šūviais.

Prieš porą dienų artimieji, negalėdami su jomis susisiekti, atvyko į vilą prestižiniame rajone, kur jos gyveno. Čia artimieji pastebėjo kraujo pėdsakų. Kaimynai sako girdėję šūvius.

Policija prie namo aptiko automobilio padangų pėdsakus. Įtartiną automobilį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Pareigūnai nustatė rastų nužudytųjų asmenybes – tai 42 metų Irina Dvizova ir jos 15 metų duktė Dajana. Žiniasklaida praneša, kad I. Dvizova dirbo modeliu, filmavosi brangių drabužių reklamose. Kiti šaltiniai teigia, kad I. Dvizova modeliu buvo seniau, o dabar prekiavo nekilnojamuoju turtu.

Pranešama, kad pagrindinis įtariamasis – antrasis I. Dvizovos sutuoktinis, Lietuvos pilietis Andrejus Kuslevičius. Moteris su juo išsiskyrė prieš keletą metų ir persikraustė į Turkiją. Jos pilnametis sūnus iš pirmosios santuokos žiniasklaidai pasakė, jog žmogžudystės priežastimi gali tapti tai, kad I. Dvizova buvusiam sutuoktiniui neleido bendrauti su jų vaiku.

Turkijos pareigūnai buvo uždraudę A. Kuslevičiui artintis prie I. Dvizovos šeimos. Moteris per teismą siekė iš buvusio sutuoktinio atimti tėvystės teises (jų bendram sūnui – penkeri).

Apie A. Kuslevičių žiniasklaidoje atsirado įvairios informacijos, kuri, tikėtina, nėra labai tiksli. Pranešama, kad 1977 m. Vilniuje gimęs A. Kuslevičius vėliau gyveno Rusijoje, dirbo oligarcho asmens sargybiniu, apvogė jį, už tai sėdo į kalėjimą. Taip pat rašoma, kad A. Kuslevičius tarnavo Prancūzijos svetimšalių legione ir už tai gavo Prancūzijos pilietybę.

Turkija ketina skelbti įtariamojo tarptautinę paiešką per Interpolą.

Šeimos artimieji teigia, kad žudikas paėmė penkiametį sūnų ir su juo išvyko į Lietuvą, kur turi naują šeimą.

Rusijos propagandinis portalas „Readovka“ netgi paskelbė, kad nužudytoji paauglė buvo „nusiteikusi patriotiškai ir pritarė Rusijai“, todėl esą galėjo būti nužudyta dėl „rusofobijos“.

Lietuvos policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis Alfa.lt informavo, kad Turkija nesikreipė į Lietuvą dėl A. Kuslevičiaus, jo paieška mūsų šalyje nepaskelbta.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder