Londone nuo kokaino apsvaigęs vyras pasmaugė ir išprievartavo savo močiutę

(3)

Apsvaigęs nuo kokaino žudikas pasmaugė savo močiutę, o vėliau išprievartavo jos negyvą kūną, skelbė „Daily Mail“.

Donovanas Milleris smaugė ir mušė vaza per galvą 76 metų Phyllis Grant. Tai įvyko velionės namuose Kent gatvėje, Plaistove, rytų Londone.

Tada 31 metų žudikas du kartus lytiškai santykiavo su moters kūnu, o vėliau greitosios medicinos pagalbos medikams prisipažino apie savo siaubingus poelgius ir pasakė: „Aš ją išprievartavau“.

P. Grant yra nuolatinė bažnyčios lankytoja, kurią kaimynai apibūdino kaip „bendruomenės matriarchą“ ir „malonią“ moterį.

Anglijos ir Velso centrinis baudžiamasis teismas išklausė tyrimo aplinkybes: policija atvyko į nužudymo vietą praėjusių metų kovo 25 d. po 22 val., kai D. Milleris paskambino policijai, sakydamas, kad praėjusią naktį nužudė savo močiutę.

Suėmimo naktį jis greitosios medicinos pagalbos medikui pasakė: „Aš ją taip pat išprievartavau už tai, ko buvo verta vakar ir šiandien“.

D. Milleris vėliau patvirtino, kad turėjo lytinių santykių su savo močiutės lavonu po to, kai ji mirė. Jis taip pat policijai pasakė, kad yra priklausomas nuo kokaino, bet neturėjo psichikos sveikatos problemų.

Kaltinamasis pasirodė teisme nuotoliniu būdu iš Johno Howardo centro saugos psichiatrijos skyriaus. Jis neigė žmogžudystę, bet prisipažino netyčia nužudęs ir seksualiai įsiskverbęs į lavoną.

D. Milleris turi būti nuteistas kitą mėnesį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder