Mažametė pati pranešė apie prievartautoją

Teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje, kurioje pilnametystės dar nesulaukęs vaikinas kaltinamas mažamečio asmens seksualiniu prievartavimu, tęsiama liudytojų apklausa. Teismui parodymus davė ir kaltinamasis. Vaikinas kaltės neneigia. Byloje paskelbta pertrauka, sakoma pranešime spaudai.

Bylos duomenimis, nusikaltimas padarytas viename Vakarų Lietuvoje esančiame mieste. Minėtame mieste gyvenantis nepilnametis vaikinas, pasinaudodamas kaimynų dukros bejėgiška būkle dėl jos mažametystės, panaudodamas fizinį smurtą, tenkino savo lytinę aistrą oraliniu būdu.

Kiek kartų tai įvyko, per ikiteisminį tyrimą nenustatyta. Viskas vyko nukentėjusiosios bute.

Prieš nukentėjusiąją seksualinė prievarta buvo naudojama ne vienus metus, tačiau mergaitė tylėjo, nes jai buvo prigrasinta niekam nieko nesakyti.

Nukentėjusioji seksualiai buvo prievartaujama ir gamtoje, netoli jos pačios namų. Kaip vėliau teigė pati nukentėjusioji, vaikinas buvo prigrasinęs, jog apie tai, kad jis ją prievartauja, niekam nesakytų, o jeigu prabils, geruoju jai nesibaigs ir ji būsianti išprievartauta galutinai.

Pirmą kartą mergytė galėjo būti išprievartauta, kai jai buvo tik 11 metų.

Ši istorija išaiškėjo tada, kai prievartos nebeapsikentusi nukentėjusioji pati paskambino į vaikams pagalbą teikiančią instituciją ir papasakojo apie įvykį.

Teisiamajame posėdyje kaltinamasis kaltu prisipažino, papasakojo įvykio aplinkybes. Vaikinas anksčiau neteistas. Byla nagrinėjama neviešuose teismo posėdžiuose.

Artimiausiame numatytame teismo posėdyje numatoma tęsti liudytojų apklausą.

Sidebar placeholder