Klaipėdos apygardos teismas

Mažametes nuskriaudęs iškrypėlis sulaukė atpildo

(1)

Į duše besiprausiančias nuogas jaunas merginas ilgai žvalgęsis vieno Tauragės apskrities privataus sporto klubo ūkvedys nesusitvardė. Jo padarytų šlykščių nusikaltimų aukomis tapo dvi mažametės mergaitės. Vienos iš jų namuose pusamžis vyras laikinai ir gyveno.

Vakar Klaipėdos apygardos teisme nuosprendį išklausė 54 metų vyras. Jis pripažintas kaltu dėl kelių nusikaltimų padarymo - jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo, pasikėsinimo išžaginti mažametį asmenį, seksualinio mažamečio asmens prievartavimo, nesunkaus mažamečio sveikatos sutrikdymo.

Už šiuos nusikaltimus iškrypėliui skirta 8 metų laisvės atėmimo bausmė.

Nusikaltėlis dviem nukentėjusiosioms turės atlyginti ir patirtą žala. Vienai sumokėti 10 tūkstančių, kitai - 3000 eurų.

Nuteistasis savo kaltės nepripažino ne tik ikiteisminio tyrimo metu, bet ir baudžiamąją bylą nagrinėjant teisme. Tai daryta neviešuose posėdžiuose.

Vakar jis atvyko į teismą išklausyti nuosprendį, kurį, kaip manoma, skųs aukštesnės instancijos teismui.

Nusikaltėlis šiuo metu yra laisvėje. Jam skirta už suėmimą kur kas švelnesnė kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Nusikaltimai viename nemažame Tauragės apskrities mieste įvykdyti 2017-2018 metais.

 

Iškrypėlio seksualinių įgeidžių aukomis tapo dvi mergaitės, kurioms tuo metu buvo tik 10 ir 11 metų.

Privačiame sporto klube ūkvedžiu dirbęs vyras laikinai gyveno vienos iš mergaičių namuose.

Naktį jis įsliūkindavo į mažametės kambarį, ją bučiuodavo ir liesdavo kūną.

Apie tai mergaitė prasitarė savo mamai, kuri viską papasakojo savo sugyventiniui.

Nors naktį kambaryje palikto mobilaus telefono vaizdo kamera užfiksavo iškrypėlio žingsnius ir kaip mergaitė jį varo iš kambario, viską kategoriškai neigiančiam vyrui pavyko įtikinti aukos šeimą, jog jis nieko blogo padaryti nenorėjo.

Mergaitės artimieji patikėjo suaugusio asmens žodžiais ir į policiją nesikreipė.

Nuteistasis dvi mergaites į spąstus įviliojo leisdamas joms nusiprausti sporto klubo duše. Žinojo, kad namuose jos tokios galimybės neturi.

Kai prausėsi 10-metė, nuogas vyras įžengė į dušą ir pargriovė mergaitę veidu į grindis. Tačiau išžaginti jos nepavyko. Tada nusikaltėlis ją seksualiai išprievartavo.

Vienuolikmetę vyras priviliojo pažadėjęs išmokyti vairuoti. Mašinoje pasodinęs mažametę ant kelių, jis savo lytinę aistrą tenkino kišdamas rankas jai po drabužiais, glostydamas ir liesdamas kūną bei lytinius organus.

Apie tai, ką joms daro pažįstamas suaugęs vyras, mergaitės papasakojo viena kitai. Netrukus apie viską sužinojo ir teisėsaugininkai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder