Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė moldavą su galimai suklastotu vairuotojo pažymėjimu

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė Moldovos pilietį, per dokumentų patikrą pateikusį, įtariama, suklastotą savo šalies vairuotojo pažymėjimą.

Sekmadienio pavakarę Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai Medininkų kontrolės punkte tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją išvykstančio automobilio „Toyota Avensis“ ir jį vairavusio 42-ejų Moldovos piliečio dokumentus. Šis 2007 metų laidos automobilis yra registruotas Lietuvoje.

Transporto priemonės dokumentai buvo tvarkingi, bet Moldovoje esą išduotas vairuotojo pažymėjimas – ne. Pasieniečiai nustatė, kad šis dokumentas, įtariama, yra visiška klastotė, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

VSAT pareigūnai moldavą sulaikė ir uždarė į areštinę. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo juo VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. 

Transporto priemonė perduota vairuotojo sutuoktinei, turėjusiai tvarkingus dokumentus, kuri grįžo atgal į Lietuvą.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder