smarvė

Mirties apsilankymą išdavė kvapas

(1)

Policininkai aiškinasi savaitgalį Klaipėdoje rastų dviejų negyvų vyrų mirties priežastis ir asmenybes. Jų gyvybė užgeso gana seniai, nes kūnai jau buvo pradėję irti.

Šeštadienį į policiją paskambino vieno Baltijos prospekto daugiabučio gyventojas. Jis pranešė apie kaimyno mirtį. Namo gyventojai į apie 60 metų vyro neužrakintą butą popietę užėjo neapsikentę sklindančio stipraus dvoko ir rado negyvą šeimininką.

Teigiama, kad šleikštus kvapas laiptinėje jautėsi jau seniai, tačiau galiausiai jis tapo visai nepakenčiamas.

Ant velionio kūno išorinių smurto žymių nepastebėta.

Smurtinio nusikaltimo versija kol kas netiriama.

Laukiama, kol tikslią mirties priežastį įvardys teismo medicininė ekspertizė.

Analogiškas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ir sekmadienį.

Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio telefono numeriu 112 pranešimas apie kraupų radinį pačiame pietinės uostamiesčio dalies pakraštyje gautas popietę. Negyvo žmogaus kūnas pastebėtas Smeltalės upelyje, ties Laistų 3-iąja gatve.

Į įvykio vietą prie Laistų sodininkų bendrijos teritorijos atvykę policininkai suprato, kad be kolegų ugniagesių pagalbos neišsivers. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai iškėlė iš vandens vyriškos lyties skenduolį ir perdavė policijos pareigūnams.

Kūnas upelyje išbuvo ilgai, nes jau buvo pradėjęs irti. Vyro asmenybė vakar dar nebuvo nustatyta.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder