Mojavo mačete - pailsės areštinėje

(1)

Klaipėdietis Ilja Chafizov sužinojo, kiek jam kainuos apsilankymas viename uostamiesčio bare apsiginklavus ne tik ašarinių dujų balionėliu, bet ir grėsminga mačete.

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų nuosprendžiu anksčiau teistas I. Chafizov vakar nuteistas už viešosios tvarkos pažeidimą. Jam skirtos 34 paros arešto.

Teismas atsižvelgė į tai, jog 28 metų vyras padarė vieną tyčinį nesunkų nusikaltimą viešajai tvarkai bei kito žmogaus sveikatai.

I. Chafizov nusikalto lygtinio paleidimo metu, anksčiau ne kartą teistas už įvairias, tarp jų - ir už smurtinio pobūdžio veikas realiomis laisvės atėmimo bausmėmis.

Temidė konstatavo, kad klaipėdietis iš ankstesnių teistumų išvadų nedaro ir tokiu savo elgesiu demonstruoja aiškų nenorą laikytis įstatymų bei gyventi dorai ir sąžiningai.

Teismas taip pat atsižvelgė į byloje nustatytą vieną kaltinamojo atsakomybę lengvinančią aplinkybę ir vieną jo atsakomybę sunkinančią aplinkybę.

Nukentėjusiuoju pripažintam V. G. iš kaltinamojo priteistas 400 eurų neturtinės žalos atlyginimas.

Visiškai tenkinti Klaipėdos teritorinės ligonių kasos ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) Klaipėdos skyriaus civiliniai ieškiniai dėl 58,24 Eur ir 279,71 Eur turtinės žalos atlyginimo.

I. Chafizov pripažino padaręs nusikaltimą ir gailėjosi dėl tokio elgesio. Teigė, kad konfliktas įvyko dėl ankstesnių nesutarimų su E. G., kuris socialiniame tinkle paviešino jo nuotrauką bei parašė, kad sumokės tam, kas jį suras.

Recidyvistu pripažintas I. Chafizov į policiją nesikreipė, nes norėjo vyriškai išspręsti šį klausimą.

Klaipėdietis bėdų su teisėsauga eilinį kartą prisidarė praėjusiųjų metų rugsėjo 15 dienos vakarą.

I. Chafizov užpuolė viename uostamiesčio bare laiką leidusį vyrą. Priėjo prie lauke, prie staliuko, sėdinčio E. G. ir pašalinio asmens akivaizdoje jam į veidą purškė ašarinių dujų.

E. G. įbėgus į baro vidų, rankoje mačetę laikęs I. Chafizov nusekė iš paskos. Vyrams susigrūmus, užpuolikas į E. G. įrėmė mačetę.

Į konfliktą įsikišo užpultąjį apginti bandęs tuo metu bare buvęs V. G. Jam mėginant iš nugaros atitraukti I. Chafizov nuo E. G., šis mačete vyrui sužalojo ranką ir padarė nežymų sveikatos sutrikdymą.

Tokiu būdu klaipėdietis viešoje vietoje savo įžūliais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai bei sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

Kadangi dar buvo šviesu, I. Chafizov veidą prisidengė medicinine kauke bei akiniais nuo saulės.

Po incidento užpuolikas iš įvykio vietos pasišalino, tačiau policijos pareigūnams pavyko operatyviai nustatyti jo asmenybę bei jį sulaikyti.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder