Naujųjų metų naktį ugniagesiai sulaukė 105 iškvietimų, vyko į beveik 80 gaisrų

Naujųjų metų naktį Lietuvoje įsiplieskė daugiau nei įprasta gaisrų – nuo vidurnakčio iki 6 val. ryto ugniagesiai sulaukė 105 iškvietimų, vyko į beveik 80 gaisrų. 

 „Ta naktis yra ypatinga ir susilaukia didesnio dėmesio. Jeigu lygintume su nešventiniu periodu, nešventinėmis dienomis,  išvykimų skaičius yra išaugęs keletą kartų“, – sekmadienį BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Saulius Žilinskas. 

Pasak jo, nuo sausio 1-osios vidurnakčio iki 6 val. ryto ugniagesiai gavo 105 išvykimus, vyko į 79 gaisrus: degė automobiliai, namai, butai. Vilniaus apskrityje buvo 25 išvykimai, Kauno – 26 ir Klaipėdos – 20.

„Turime vieną nukentėjusįjį gaisre, traumuotą asmenį“, – pridūrė S. Žilinskas. 

Nukentėjo asmuo Klaipėdoje: Taikos prospekte bendrabučio kambaryje nukentėjęs žmogus buvo prisikvėpavęs dūmų. Šio gaisro ugniagesiai su petardų naudojimu nesieja.  

Naujųjų išvakarėse, šeštadienio vakarą Radviliškyje, Skirjočių gatvėje, vyro, gimusio 1947 metais, bute kilo gaisras, o vėliau gaisravietėje rastas apdegęs šeimininko kūnas. 

Tačiau, S. Žilinsko teigimu, galimai iššauta petarda sukėlė gaisrą Panevėžio rajone, žmonės nenukentėjo. 

„Fejerverkas pataikė į dviejų aukštų mūrinio namo sieną, apgadino plastikines dailylentes dviejų kvadratinių metrų plote. Vilniaus mieste, Žadeikos gatvėje degė kieme stovinti transporto priemonė nuo į ją pro langą galimai patekusios fejerverko,  buvo išdaužtas „Renault“ automobilio langas ir užsidegė automobilio salonas, bet žmonės užgesino iki mūsų atvykimo“, – tvirtino S. Žilinskas. 

Biržų rajone, Vabalninko kaime nuo iššautos petardos taip pat kilo gaisras  – degė ūkinis pastatas. Išdegė 20 kvadratinių metrų plotas. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder