Puteikis

Neįtikėtina: įkliuvo buvęs Seimo narys Naglis Puteikis, pridavęs butelius su suklastotais depozito ženklais (28)

Pirmadienį, apie 12 val., Vilniuje įvyko net pareigūnus nustebinęs nutikimas. Buvusiam Seimo nariui (praėjusios kadencijos), o dabar parlamentaro Petro Gražulio padėjėjui Nagliui Puteikiui (gim. 1964 m.) teko surašyti administracinį protokolą už neįprastą nusižengimą.

Parduotuvės „Norfa“, esančios Vilniuje, L. Asanavičiūtės g., apsaugos darbuotojas sulaikė vyrą, kuris  į taromatą sukišo 20 butelių su savarankiškai užklijuotais depozito ženklais, o paskui parduotuvėje už juos atsiėmė du eurus. Sulaikytasis dviejų eurų žalos parduotuvei neatlygino. Apsaugininkas iškvietė policiją.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad apsaugos darbuotojas sučiupo buvusį praėjusios kadencijos Seimo narį N. Puteikį.

Policininkams jis paaiškino, kad tvarkydamas garažą rado daug butelių ir nusprendė juos nunešti į taromatą. Depozitinių ženklų ant butelių neklijavęs. Žalos parduotuvei ir po pokalbio su pareigūnais neatlygino. N. Puteikiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paskirta jo nagrinėjimo data.

Pirmadienio vakarą N. Puteikis neatsiliepė į telefono skambučius, todėl jo versijos sužinoti nepavyko.

Raktažodžiai
Kokio psichinio ligonio galvoje taromato lipdukas - dokumentas ?
To ezys, 2021-11-29 20:17, 2021-12-08 18:44
Pagal Jurgį ir kepurė.
Kęstutis, 2021-12-02 13:27
Atleiskit, neskaičiau straipsnio. Jau pats skandalas kelia šleikštulį. Žmogus, kas jis bebūtų, atnešė nereikalingą plastiką. O Jūs? Taip, Jūs visi, kurie, kad tik sukurptų įžeidimą... Taip, taip sukurptų, - dar per gražiai pavadinau, - ir, oho, kokius pinigus gautų. Gėda.
Elvyra, 2021-11-30 18:35
Sidebar placeholder