Klaipėdoje degė automobilis

Padegė „Mazdą“: savininkui mašina buvo nereikalinga

Vakar Klaipėdos ugniagesiai skubėjo gesinti dar vieną mieste degusį automobilį. Žvejybos uosto rajone kilusiu gaisru susidomėjo ir policija, nes mašina padegta tyčia.

Pranešimas apie Minijos gatvės 135 namo kieme kilusį gaisrą gautas trečiadienio vakarą, apie 19.10 val. Ugniagesiai įvykio vietoje pasirodė per šešias minutes.

Degė "Mazda MX6". Atvykus gaisrininkams, iš automobilio salono rūko dūmai. Ugnies sutramdymui daug laiko neprireikė, susitvarkyta per kelias minutes.

Per gaisrą apdegė vairuotojo sėdynė, aprūko salono vidus. Ugniagesiai atjungė mašinos akumuliatorių. Padaryta žala įvertinta 300 eurų.

Pirminiais duomenimis, "Mazda MX6" buvo padegta. Padegėjo ieško kriminalistai. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Už šį nusikaltimą baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Nustatyta, kad "Mazda MX6" likimas jos savininkui nerūpėjo. Automobilis neeksploatuojamas, pirminiais duomenimis, Minijos gatvėje stovėjo neužrakintas.

Vakar net du automobiliai degė Tauragės mieste ir rajone. Ugnis tądien pasirinko "Renault".

Ryte, prieš 8 val., Nosaičių kaime užsidegė sunkvežimio "Renault" galiniai ratai. Gaisro metu sudegė viena galinė padanga ir dviejose vietose pradegė cisterna.

Pro cisternos skyles ant važiuojamosios kelio dalies išbyrėjo apie 10 tonų vežto krovinio - kombinuotieji pašarai.

Kiek vėliau, apie 10.05 val., jau pačioje Tauragėje degė "Renault Scenic". Ugniagesiams atvykus į P. Šemetos gatvę, mašiną jau buvo apėmusi atvira liepsna.

Per gaisrą išdegė variklio skyriaus degios dalys, įskilo priekinis stiklas, apdegė priekinis žibintas, priekinės durelės ir variklio skyriaus dangtis.

Sidebar placeholder