Pajūryje prostitucija tiesiog klesti

(6)

Šiais metais policininkai pajūryje plušančias prostitutes stebi pro didinamąjį stiklą. Ir ne tik stebi. Per keturis mėnesius savo kūnus pardavinėjančių moterų nubausta dvigubai daugiau nei per tą patį praėjusiųjų metų laikotarpį. Įkliuvo ne tik kur kas daugiau prostitučių, bet ir jų paslaugas perkančių vyrų.

Oficialiai pranešama, kad paskutinį kartą uostamiesčio vietose, kuriose užsiiminėjama prostitucija, Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai apsilankė praėjusią savaitę.

Vykdyta šiais metais jau kone tradicine tapusi prevencinė priemonė „Dėl administracinių nusižengimų užkardymo ir asmenų nustatymo, kurie verčiasi prostitucija ir atlygintinai naudojasi prostitucijos paslaugomis“.

Įkliuvo dvi užsienietės. Jaunos atvykėlės darbavosi skirtingose miesto vietose.

Žardininkų gatvėje stovinčio daugiabučio bute sulaikyta 32 metų prostitutė. Už seksualinių paslaugų už atlygį teikimą ji nubausta pirmą kartą, tad atsipirko tik puse minimalios baudos. Sumokės 45 eurus.

Administracinio nusižengimo protokolas surašytas ir bute užkluptam 56 metų vyrui, kuris pasinaudojo prostitutės teikiamomis mokamomis seksualinėmis paslaugomis. Jam taip pat skirta 45 eurų bauda.

Kauno gatvėje esančiame daugiabutyje plušėjo teisėsaugai žinoma 34 metų užsienietė, jau bausta už prostituciją. Už pakartotinai padarytą administracinį nusižengimą jai gresia nuo 140 iki 300 eurų bauda.

Šios prostitutės paslaugomis pasinaudojo 21 metų vaikinukas. Tai jam kainuos papildomus 45 eurus.

Už vertimąsi prostitucija arba naudojimąsi jos paslaugomis už atlygį gresia bauda nuo 90 iki 140 eurų. Jei pažeidimas padaromas pakartotinai, bauda išauga nuo 140 iki 300 eurų.

Nuo šių metų sausio 1 d. iki balandžio 30 d. už vertimąsi prostitucija administracine tvarka pajūryje yra nubaustos jau 37 moterys.

Per tą patį praėjusiųjų metų laikotarpį prostitutėms surašyta 18 administracinio nusižengimo protokolų.

Beveik visos policijai įkliuvusios savo kūnus pardavinėjančios moterys yra užsienietės.

Neoficialiai teigiama, kad atvykėlės jau baigia iš šio nelegalaus verslo išstumti lietuves. Šios neatlaiko konkurenčių iš užsienio amžiaus ir įkainių.

Skiriamos baudos prostitučių nė kiek negąsdina. Įkliuvusi pirmą kartą ir sulaukusi pusės minimalios baudos, ji puikiausiai žino, kad jai sumokėti reikalingą sumą užsidirbs aptarnavusi vos vieną klientą.

Blogiausia, kas gali grėsti - išduotos vizos keliauti tarp Europos Sąjungos šalių galiojimo laiko pasibaigimas ir išsiuntimas atgal į gimtinę.

Šiai metais nepasisekė 13 seksualinėmis paslaugomis už atlygį pasinaudojusių vyrų. Pernai tokių per keturis mėnesius buvo tik du.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder